Menu
Twój Koszyk

Blog TechnoMaszBud

17 sie Jak można wykorzystać skorupki po orzechach?
0 98
  Orzechy to bogate źródło wielu cennych składników odżywczych mających pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Chętnie wykorzystywane w kuchni do różnego rodzaju potraw i deserów, są też doskonałą przekąsk..
19 lip Co musisz wiedzieć przy wyborze przenośnika taśmowego?
0 69
  Przenośniki taśmowe wykorzystywane są powszechnie na całym świecie do transportu surowców, materiałów budowlanych, paczek, bagaży i wielu innych produktów. Najczęściej spotkać je można w prężnie roz..
11 lip Z czego robić paszę dla zwierząt hodowlanych?
0 69
  Odpowiednie żywienie zwierząt to złożone zagadnienie i zarazem jeden z najistotniejszych aspektów właściwie prowadzonej hodowli. Szczególną rolę w diecie drobiu, bydła czy trzody chlewnej odgrywają ..
30 cze Jak bezpiecznie korzystać z rozdrabniacza?
0 77
  Rozdrabniacze to niezwykle przydatne urządzenia. Należy jednak pamiętać, że są wyposażone w ostre noże, więc ich obsługa powinna przebiegać w przemyślany sposób. Jak korzystać z rozdrabniacza, aby n..
27 cze Sposoby na sprawdzenie jakości pelletu
0 79
  Dobry gatunkowo pellet o wysokiej kaloryczności zapewnia lepszą skuteczność i wydajność spalania. Niska jakość materiału wiąże się z kolei z nadmiernym zużyciem paliwa, a tym samym wyższymi kosztami..
22 maj Na co musisz zwrócić uwagę przy projektowaniu linii produkcyjnej?
0 43
  Trudno wyobrazić sobie przedsiębiorstwa produkcyjne, które nie wykorzystują w swej codziennej pracy specjalistycznych maszyn i linii do produkcji. Nowoczesne urządzenia i technologie znacznie ułatwi..
05 kwi Na czym polega produkcja paszy dla zwierząt?
0 43
  Właściwe żywienie zwierząt wpływa na ich zdrowy rozwój i samopoczucie, co przekłada się na dobre wyniki gospodarstw rolnych, przedsiębiorstw czy zakładów przetwórczych. Hodując zwierzęta, możesz je ..
15 mar Co możemy zrobić z niepotrzebnymi trocinami?
0 61
  Obróbka drewna, realizowana czy to na własne potrzeby, czy na skalę przemysłową, niemal zawsze wiąże się z powstawaniem sporych ilości trocin. Nie warto traktować ich jako odpad, ponieważ stanowią n..
25 lut Jak pellet wpływa na środowisko?
0 57
  Budujesz dom i zastanawiasz się nad wyborem systemu grzewczego? A może chcesz wymienić obecną instalację na wydajniejszą i bardziej ekologiczną? Polecanym rozwiązaniem jest zakup kotła na pellet. Ma..
09 sty Wszystko co musisz wiedzieć przy wyborze rozdrabniacza do gałęzi
0 94
  Maszyna do rozdrabniania gałęzi jest niezwykle przydatna nie tylko w przedsiębiorstwach powiązanych z gospodarką drzewną, ale też dużych prywatnych ogrodach. Dzięki niej można łatwo utrzymać porząde..
12 kwi Pellet - co to jest i do czego służy
0 693
 Pellety to małe granulki o średnicy 4–8 mm i długości od 0,5 do 7 cm. Produkowane są na specjalistycznym sprzęcie - peleciarce i przeznaczone głównie do ogrzewania. W Polsce ten produkt stał popularn..
02 kwi Technologia produkcji pelletu
0 1576
Technologia produkcji peletu oparta jest na procesie zmielenia odpadów oraz rozdrobnionych odpadów drzewnych (trociny) pod wysokim ciśnieniem z nagrzewaniem matrycy. Taki pellet nie zawiera żadnego kl..
Wyświetlono: 1 do 12 z 12 (1 stron)