Menu
Twój Koszyk

Ekstrudery do paszy

Ekstruder zbożowy EGK-30 od producenta TechnoMaszBud jest przeznaczony do poprawy jakości pasz, uzyskania paszy wysokiej jakości mających na celu znaczną poprawę wzrostu zwierząt i zwiększenia ilości produkowanego mleka.Ekstruder przerobi ziarno w spienioną masę w postaci małych paluszków lub pł..
4 024 zł
Bez podatku:4 950 zł
Ekstruder zbożowy EGK-50 od producenta TechnoMaszBud jest przeznaczony do poprawy jakości pasz, uzyskania paszy wysokiej jakości mających na celu znaczną poprawę wzrostu zwierząt i zwiększenia ilości produkowanego mleka.Ekstruder przerobi ziarno w spienioną masę w postaci małych paluszków lub pł..
4 325 zł
Bez podatku:5 320 zł
Ekstruder zbożowy EGK-60 od producenta TechnoMaszBud jest przeznaczony do poprawy jakości pasz, uzyskania paszy wysokiej jakości mających na celu znaczną poprawę wzrostu zwierząt i zwiększenia ilości produkowanego mleka.Ekstruder przerobi ziarno w spienioną masę w postaci małych paluszków lub pł..
4 420 zł
Bez podatku:5 437 zł
Ekstruder zbożowy EGK-100 od producenta TechnoMaszBud jest przeznaczony do poprawy jakości pasz, uzyskania paszy wysokiej jakości mających na celu znaczną poprawę wzrostu zwierząt i zwiększenia ilości produkowanego mleka.Ekstruder przerobi ziarno w spienioną masę w postaci małych paluszków lub p..
7 900 zł
Bez podatku:9 717 zł
Ekstruder zbożowy EGK-150 od producenta TechnoMaszBud jest przeznaczony do poprawy jakości pasz, uzyskania paszy wysokiej jakości mających na celu znaczną poprawę wzrostu zwierząt i zwiększenia ilości produkowanego mleka.Ekstruder przerobi ziarno w spienioną masę w postaci małych paluszków lub p..
10 300 zł
Bez podatku:12 669 zł
Ekstruder zbożowy EGK-200 od producenta TechnoMaszBud jest przeznaczony do poprawy jakości pasz, uzyskania paszy wysokiej jakości mających na celu znaczną poprawę wzrostu zwierząt i zwiększenia ilości produkowanego mleka.Ekstruder przerobi ziarno w spienioną masę w postaci małych paluszków lub p..
10 824 zł
Bez podatku:13 314 zł
Ekstruder zbożowy EGK-350 od producenta TechnoMaszBud jest przeznaczony do poprawy jakości pasz, uzyskania paszy wysokiej jakości mających na celu znaczną poprawę wzrostu zwierząt i zwiększenia ilości produkowanego mleka.Ekstruder przerobi ziarno w spienioną masę w postaci małych paluszków lub p..
15 018 zł
Bez podatku:18 472 zł
Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)

Ekstrudery firmy TMBPolska przeznaczone są do przetwarzania całych ziaren na spienione pałeczki lub płatki. W procesie ekstruzji zachodzą głębokie zmiany w strukturze składników odżywczych: skrobia rozkłada się na cukry proste, białka ulegają denaturacji, w roślinach strączkowych dezaktywowane są substancje przeciwodżywcze, a szkodliwa mikroflora jest dezynfekowana. Oznacza to, że składniki odżywcze zawarte w pałeczkach lub płatkach stają się znacznie łatwiej wchłaniane przez organizm zwierzątek. Aminokwasy i witaminy nie ulegają zniszczeniu ze względu na krótki czas trwania procesu, który przyczynia się do 90% asymilacji w organizmie zwierząt. To ułatwia przechowywanie i transport gotowych produktów, ponieważ nie złuszczają się i nie pylą.