Menu
Twój Koszyk

Granulatory / Peleciarki

Granulator paszowy MAGNUS-100 jest kompaktowym granulatorem domowym w przystępnej cenie, który służy do przetwarzania pasz.  Jako surowca można użyć:Słoma, siano, biomasa, otręby pszenneMieszanki zbożowe, odpady z ziarna.Suszona trawa, lucerna, pokrzywa, trawa łąkowa, koniczyna itp.Można wytwor..
2 500 zł
Bez podatku:3 075 zł
Granulator mieszanki paszowej KGM-100  od firmy "TechnoMaszBud" przeznaczony jest do wytwarzania granulowanej paszy dla kurcząt, brojlerów, świń, królików, przepiórek, krów, koni, ryb itp.  Cylindryczny granulat powstaje poprzez mechaniczne sprasowanie sypkich pasz, otrębów, ..
2 531 zł
Bez podatku:3 113 zł
Kupując jednostkę wyposażenia KGM-100+ otrzymujesz dwie maszyny do produkcji pasz dla twoich zwierząt w jednej. Obie maszyny napędzane są z jednego silnika przez koło pasowe. Granulator i śrutownik działają autonomicznie, wystarczy przestawić pas do innego koła pasowego Na granulatorze montuj..
4 097 zł
Bez podatku:5 039 zł
Oferujemy granulator do pasz i pellet GMK-150 za pomocą którego można granulować paszę, kruszone ziarno, odpady przetwarzania zboża, prosa, kukurydzę, ziarna/łuskę słonecznika, słomy, siana.Mając granulator do pasz można samodzielnie przygotować granulowane pasze dla królików, brojlerów, kur, trzody..
5 295 zł
Bez podatku:6 513 zł
Granulator do pasz i pellet GMK-200 | 5.5 / 7.5 kW Granulator do pasz i pellet GMK-200 | 5.5 / 7.5 kW
-3 %
Oferujemy granulator do pasz i pelletu GMK-200. Wydajność granulatora do 200 kg/h. Matryca zainstalowana na granulatorze o średnicy 200 mm z otworami od 2 mm do 8 mm, Długość granulatu jest regulowana za pomocą pozycji noży-odcinaczy. Granulator przetworzy sypkie pasze, mieszanki paszowe w granu..
7 122 zł 7 379 zł
Bez podatku:7 379 zł
Przedsiębiorstwo "TechnoMaszBud" produkuje peleciarki/granulatory do pasz, pelletu. Jednym z najlepszych granulatorów z serii jest granulator GMK-260. Peleciarka/Granulator do pasz oraz pelletu GMK-260 – to urządzenie służące do granulowania pasz dla zwierząt, ryb, a także do produkc..
8 272 zł
Bez podatku:10 175 zł
Oferujemy granulator do paszy RTH-150. Wydajność granulatora wynosi do 100 kg/h. Matryca zainstalowana na granulatorze o średnicy 150 mm z otworami  od 2 mm do 8 mm (na żądanie klienta). Długość granulatu jest regulowana za pomocą noża-obcinacza. Granulator przetworzy sypkie pasze, mieszan..
4 943 zł
Bez podatku:6 080 zł
Granulator do pasz i pelletu RTH — 200 nadaje się do granulowania pasz dla zwierząt (królików, kur, przepiórek, brojlerów, świń, ryb itp.), również jest możliwość produkcji pelletu ze słomy i siana. Przy granulacji mieszanki paszowej granulatorem RTH — 200 otrzymujesz granulat o średnicy 2..
5 676 zł
Bez podatku:6 981 zł
Oferujemy fabrycznie nowy granulator RTH-260 do produkcji granulowanej mieszanki paszowej, napędzany silnikiem 11 kW. Zalety granulatora do pasz i pelletu RTH-260: - Stosunkowo niewielkie gabaryty: maszyna nie potrzebuję dużo miejsca do przechowywania. - Model granulatora RTH-260 wyróżnia się..
7 994 zł
Bez podatku:9 833 zł
Oferujemy nowy granulator do pasz i pelletu – ROTEX-150.To urządzenie ma wiele zalet, a mianowicie: Minimalne wymiaryWysoka moc nawet przy dużym obciążeniu;Wysokie wskaźniki SPRAWNOŚCI;Kompaktowy i lekki;Prosty montaż i obsługa.  Surowce które mogą być przerabiane: siano i słoma, odp..
5 236 zł
Bez podatku:6 440 zł
Możliwość zrobienia testu peletowania twojego surowca na tej peleciarce u nas na magazynie! Firma "TechnoMaszBud" oferuje nową peleciarkę / granulator do produkcji granulowanych pasz i pellet – PRIME-150 z planetarną przekładnią. Przekładnie planetarne mają wiele zalet, a mianowicie:Minimalne wy..
6 410 zł
Bez podatku:7 884 zł
Możliwość zrobienia testu peletowania twojego surowca na tej peleciarce u nas na magazynie!Firma "TechnoMaszBud" oferuje sprzęt, który staje się niezbędnym pomocnikiem w gospodarstwie. Główną różnicą jest to, że staramy się zmieścić kilka funkcji w jednym sprzęcie. Na przykład PRIME-200 to Granulato..
12 222 zł
Bez podatku:15 033 zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 31 (3 stron)

Nowoczesne peleciarki i granulatory od TMBPolska

W tej kategorii znajdziecie Państwo nowoczesne granulatory / peleciarki / maszyny do produkcji pelletu dostosowane do wszelkich potrzeb i wymagań. Peleciarki naszej produkcji z łatwością poradzą sobie z różnymi rodzajami surowców do produkcji pelletu lub mieszanek paszowych. W zestawie do peleciarki otrzymacie Państwo matrycę, dopasowaną według średnicy otworów i grubości. Co więcej, nasi specjaliści pomogą w doborze wymaganego modelu maszyny do produkcji pelletu, który będzie dopasowany w pełni indywidualnie do Państwa potrzeb. Na życzenie Klienta świadczymy usługę docierania matrycy pod wymagany rodzaj surowca.

Czym jest maszyna do produkcji peletu od TMBPolska?


Nasze peleciarki i granulatory umożliwiają produkcję peletu oraz mieszanek paszowych. Ich działanie polega na granulowaniu, czyli sklejkowaniu cząsteczek, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie wysokiej jakości granulatu o odpowiednich parametrach, który następnie można dowolnie wykorzystać. Uzyskany pellet albo mieszanka paszowa posiadać będzie odpowiednie parametry fizykochemiczne, stały skład i zapewni z jednej strony niski stopień pylenia, a z drugiej łatwość precyzyjnego dozowania.

Oferujemy urządzenia, dzięki którym możliwe będzie nie tylko granulowanie, ale również skuteczne rozdrabnianie warzyw i owoców – polecamy również specjalistyczne sprzęty, które łączą w sobie te dwie funkcje. Dzięki temu zaopatrzycie się Państwo w rozwiązanie uniwersalne, które znacznie zwiększy skuteczność codziennych prac oraz posiadane możliwości.

W skład naszej oferty wchodzą maszyny do robienia peletu o różnych parametrach i zastosowania. Oferujemy urządzenia dedykowane:
  • paszom,
  • trocinom,
  • słonie i sianu,
  • wszystkim materiałom (urządzenia uniwersalne).
Ze względu na różne potrzeby naszych Klientów, jesteśmy w stanie zaoferować ogromny wybór urządzeń o różnych mocach silnika, posiadających odmienną średnicę poprzecznych otworów, a także rozmaitych funkcjach i parametrach. W ten sposób każdy nasz Klient ma możliwość zaopatrzenia się w maszynę do robienia peletu, która będzie w pełni indywidualnie dostosowana do jego potrzeb. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do wyboru konkretnego rozwiązania, zachęcamy do kontaktu z naszymi operatorami – odpowiedzą oni na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najlepszego urządzenia, sprawdzającego się w Waszym gospodarstwie.


Dlaczego warto zamówić granulator od TMBPolska?


  • Oferowane Państwu maszyny do produkcji peletu, granulatory i rozdrabniacze tworzone są w oparciu o projekty specjalistów oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii – dzięki temu są niezwykle wydajne i sprawdzają się w codziennych pracach.
  • Stawiając na najwyższą jakość stosowanych materiałów i technologii w produkcji, uzyskujemy maszyny niezawodne, które sprawdzać się będą przez wiele lat – w tym czasie nie będziecie Państwo mieli jakichkolwiek problemów z ich działaniem.
  • Oferujemy szeroki wybór urządzeń o odmiennych parametrach, które dostępne są w atrakcyjnych cenach – w ten sposób zaopatrzycie się Państwo w odpowiednie rozwiązanie i nie nadwyrężycie posiadanego budżetu.
  • Zapewniamy szybką dostawę sprzętu oraz w pełni indywidualne podejście – również jeżeli chodzi o rodzaj oferowanego wyposażenia czy akcesoriów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą TMBPolska!


Jako specjaliści w dziedzinie produkcji pelletu, oferujemy nie tylko pojedyncze urządzenia, ale również całe linie do produkcji pelletu – o różnych poziomach wydajności i odmiennych funkcjach. Taka linia do pelletu pozwoli Państwu prowadzić efektywne działania w gospodarstwie i przyczyni się do osiągania satysfakcjonujących zysków.

Nasza szeroka oferta obejmuje również inne urządzenia i akcesoria dla gospodarstw – zachęcamy do zapoznania się z nimi i zainwestowania w najnowocześniejsze technologie, które znacznie przyspieszą rozwój gospodarstwa! W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w wyborze.