Menu
Twój Koszyk

Granulatory / Peleciarki

Granulator paszowy MAGNUS-100 | 1.5 kW Granulator paszowy MAGNUS-100 | 1.5 kW
Hot
Granulator paszowy MAGNUS-100 jest kompaktowym granulatorem domowym w przystępnej cenie, który służy do przetwarzania pasz.  Jako surowca można użyć:Słoma, siano, biomasa, otręby pszenneMieszanki zbożowe, odpady z ziarna.Suszona trawa, lucerna, pokrzywa, trawa łąkowa, koniczyna itp.Można wytwor..
3 130 zł
Bez podatku:3 850 zł
Granulator do pasz KGM-100 | 1.5 kW Granulator do pasz KGM-100 | 1.5 kW
Hot
Granulator mieszanki paszowej KGM-100  od firmy "TechnoMaszBud" przeznaczony jest do wytwarzania granulowanej paszy dla kurcząt, brojlerów, świń, królików, przepiórek, krów, koni, ryb itp. Cylindryczny granulat powstaje poprzez mechaniczne sprasowanie sypkich pasz, otrębów, ..
3 260 zł
Bez podatku:4 010 zł
Kupując jednostkę wyposażenia KGM-100+ otrzymujesz dwie maszyny do produkcji pasz dla twoich zwierząt w jednej. Obie maszyny napędzane są z jednego silnika przez koło pasowe. Granulator i śrutownik działają autonomicznie, wystarczy przestawić pas do innego koła pasowegoNa granulatorze montuj..
5 215 zł
Bez podatku:6 414 zł
Oferujemy granulator do pasz i pellet GMK-150 za pomocą którego można granulować paszę, kruszone ziarno, odpady przetwarzania zboża, prosa, kukurydzę, ziarna/łuskę słonecznika, słomy, siana.Mając granulator do pasz można samodzielnie przygotować granulowane pasze dla królików, brojlerów, kur, trzody..
7 470 zł
Bez podatku:9 188 zł
Granulator do pasz i pellet GMK-200 | 5.5 / 7.5 kW Granulator do pasz i pellet GMK-200 | 5.5 / 7.5 kW
Hot
Oferujemy granulator do pasz i pelletu GMK-200. Wydajność granulatora do 200 kg/h. Matryca zainstalowana na granulatorze o średnicy 200 mm z otworami od 2 mm do 8 mm, Długość granulatu jest regulowana za pomocą pozycji noży-odcinaczy. Granulator przetworzy sypkie pasze, mieszanki paszowe w granu..
8 980 zł
Bez podatku:11 045 zł
Przedsiębiorstwo "TechnoMaszBud" produkuje peleciarki/granulatory do pasz, pelletu. Jednym z najlepszych granulatorów z serii jest granulator GMK-260. Peleciarka/Granulator do pasz oraz pelletu GMK-260 – to urządzenie służące do granulowania pasz dla zwierząt, ryb, a także do produkc..
11 980 zł
Bez podatku:14 735 zł
Oferujemy granulator do paszy RTH-150. Wydajność granulatora wynosi do 100 kg/h. Matryca zainstalowana na granulatorze o średnicy 150 mm z otworami  od 2 mm do 8 mm (na żądanie klienta). Długość granulatu jest regulowana za pomocą noża-obcinacza. Granulator przetworzy sypkie pasze, mieszan..
7 070 zł
Bez podatku:8 696 zł
Granulator do pasz i pellet RTH-200 | 5.5 / 7.5 kW Granulator do pasz i pellet RTH-200 | 5.5 / 7.5 kW
Hot
Granulator do pasz i pelletu RTH — 200 nadaje się do granulowania pasz dla zwierząt (królików, kur, przepiórek, brojlerów, świń, ryb itp.), również jest możliwość produkcji pelletu ze słomy i siana.Przy granulacji mieszanki paszowej granulatorem RTH — 200 otrzymujesz granulat o średnicy 2..
7 990 zł
Bez podatku:9 828 zł
Oferujemy fabrycznie nowy granulator RTH-260 do produkcji granulowanej mieszanki paszowej, napędzany silnikiem 11 kW.Zalety granulatora do pasz i pelletu RTH-260: - Stosunkowo niewielkie gabaryty: maszyna nie potrzebuję dużo miejsca do przechowywania. - Model granulatora RTH-260 wyróżnia się..
11 310 zł
Bez podatku:13 911 zł
Oferujemy nowy granulator do pasz i pelletu – ROTEX-150.To urządzenie ma wiele zalet, a mianowicie: Minimalne wymiaryWysoka moc nawet przy dużym obciążeniu;Wysokie wskaźniki SPRAWNOŚCI;Kompaktowy i lekki;Prosty montaż i obsługa. Surowce które mogą być przerabiane: siano i słoma, odp..
8 936 zł
Bez podatku:10 991 zł
Peleciarka / Granulator PRIME-150 | 4 kW Peleciarka / Granulator PRIME-150 | 4 kW
Hot
Możliwość zrobienia testu peletowania twojego surowca na tej peleciarce u nas na magazynie!Firma "TechnoMaszBud" oferuje nową peleciarkę / granulator do produkcji granulowanych pasz i pellet – PRIME-150 z planetarną przekładnią. Przekładnie planetarne mają wiele zalet, a mianowicie:Minimalne wy..
9 130 zł
Bez podatku:11 230 zł
Peleciarka / Granulator PRIME-200 | 11 kW Peleciarka / Granulator PRIME-200 | 11 kW
Hot
Możliwość zrobienia testu peletowania twojego surowca na tej peleciarce u nas na magazynie!Firma "TechnoMaszBud" oferuje sprzęt, który staje się niezbędnym pomocnikiem w gospodarstwie. Główną różnicą jest to, że staramy się zmieścić kilka funkcji w jednym sprzęcie. Na przykład PRIME-200 to Granulato..
18 670 zł
Bez podatku:22 964 zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 31 (3 stron)

Nie musisz kompletować całego parku maszyn, aby przygotować doskonałą paszę granulowaną dla swoich zwierząt! Peleciarki dostępne w naszej ofercie to urządzenia o dużych możliwościach, kompatybilne z wieloma rodzajami surowców — od trocin i innych odpadów drzewnych, aż po słomę, siano i resztki roślin. Szeroki wybór modeli i możliwość dostosowania parametrów do indywidualnych wymagań — sprawdź nasze propozycje już teraz!

Czym peleciarka? — charakterystyka i zastosowanie granulatorów

Peleciarki zostały zaprojektowane z myślą o wydajnym i szybkim granulowaniu różnego typu surowców. Proces ten polega na sklejkowaniu cząstek materiału bazowego — najczęściej pochodzenia organicznego — do postaci niewielkich ziaren. Taka forma jest dużo łatwiejsza w przechowywaniu i transporcie, jednocześnie skutecznie utrzymując swoje parametry fizykochemiczne. Rodzaj obsługiwanego surowca zależy od modelu urządzenia — między innymi od typu matrycy — jednak istnieją także warianty uniwersalne, kompatybilne z wieloma różnymi materiałami.

Maszyny dostępne są w wielu różnych wariantach. Moc silnika, rodzaj matrycy, dodatkowe wyposażenie — to tylko niektóre parametry naszych peleciarek, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Szczegółowy wykaz cech, jak również kompletną specyfikację techniczną znajdziesz natomiast w opisie odpowiednich pozycji. Oferujemy zarówno pojedyncze urządzenia — doskonałe w przypadku mniejszych gospodarstw — jak również kompaktowe linie do granulacji, które mogą zostać wkomponowane w większą sieć produkcyjną.

Jakie materiały są kompatybilne z peleciarkami? Możliwości jest stosunkowo dużo, a lista możliwych zastosowań różni się w zależności od specyfikacji konkretnego modelu. Surowce poddawane granulacji to między innymi:

  • trociny i inne odpady drzewne;
  •  słoma i siano;
  •  resztki roślin;
  • pasze dla zwierząt hodowlanych;
  • owoce i warzywa.

W niektórych przypadkach możliwe jest również granulowanie tworzyw sztucznych, na przykład w celach recyklingu. Potrzebujesz sprzętu dla konkretnego rodzaju surowca? Skontaktuj się z nami, a nasi konsultanci doradzą Ci przy wyborze odpowiedniego modelu!

Peleciarki i granulatory — dlaczego warto?

Niewątpliwą zaletą pelletu — bez względu na surowiec, z którego został wytworzony — jest jego przystępna forma. Granulki są niezwykle łatwe w dozowaniu, co ma znaczenie szczególnie w przypadku pasz dla zwierząt hodowlanych. Dodatkowym atutem jest praktycznie zerowe pylenie, co w połączeniu z wygodną formą okazuje się zbawienne w procesie magazynowania i transportu. Zapomnij o żmudnym ładowaniu i pakowaniu, a także o wszechobecnym kurzu — nasze rozwiązania są czyste i przyjazne dla użytkownika!

Czym wyróżniają się granulatory dostępne w naszej ofercie? Proponowane przez nas rozwiązania są wynikiem intensywnej współpracy ze specjalistami, w oparciu o najnowsze projekty technologiczne. Dzięki temu nie tylko jesteśmy w stanie dostarczyć maszyny o wysokiej wydajności, ale także zagwarantować wieloletnią żywotność oferowanych modeli. Zależy nam na tym, by nasze produkty stanowiły odpowiedź na indywidualne wymagania danej lokalizacji. Dlatego właśnie stawiamy na dialog — efektem współpracy z naszą firmą jest sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb, tak w kwestii doboru odpowiedniego wariantu, jak i modyfikacji komponentów. Nasza oferta peleciarek oraz linii granulujących w skrócie to:

  • szybka dostawa i rozładunek we wskazanym przez Ciebie miejscu; masa opcji dostosowania pod indywidualne potrzeby; dodatkowe wyposażenie w ramach linii produkcyjnej; możliwość dostosowania matrycy pod konkretny rodzaj surowca; szeroki wybór modeli i wariantów; długa żywotność proponowanych rozwiązań technologicznych.

Sprawdź naszą selekcję peleciarek do pasz! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem peleciarek! Wszelkie informacje natury technicznej zawarte zostały w rozwinięciu konkretnych modeli urządzeń. Koniecznie sprawdź także bogatą selekcję akcesoriów i dodatków, które korzystnie wpłyną na pracę maszyn oraz funkcjonowanie Twojego gospodarstwa. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!Profesjonalne maszyny do produkcji granulatu

Polecane granulatory tworzymy przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Mowa przede wszystkim o stali nierdzewnej. Dzięki temu urządzenia do produkcji pelletu są odporne na przypadkowe uszkodzenia oraz korozję powodowaną przez wilgoć. Nadają się więc do eksploatacji liczonej w dekadach. Jednorazowa inwestycja w maszyny do produkcji pelletu zwraca się bardzo szybko.

Urządzenia do produkcji pelletu w naszej ofercie

W asortymencie znajduje się ponad 20 produktów, włącznie z całymi liniami produkcyjnymi. Granulatory różnią się między sobą parametrami oraz wymiarami. Dlatego bez problemu można znaleźć model, który doskonale sprawdzi się w danym miejscu. Dla przykładu maszyny do produkcji granulatu nadają się do wykorzystania w niewielkich gospodarstwach czy halach inwentarskich ze względu na kompaktowe wymiary oraz dobrą wydajność. Jednak do bardziej zaawansowanych miejsc polecamy specjalistyczne rozwiązania. Produkcja pelletu z trocin z pomocą linii LDG-4000 (KOMBI) lub pojedynczej peleciarki PRIME-400 spokojnie zaspokoi potrzeby nawet największych przedsiębiorstw. Wystarczy spojrzeć na ich wydajność, która sięga nawet 550 kg/h w przypadku odpadów zbożowych i 450 kg/h trocin oraz łusek słonecznika. Trudno o lepszy i bardziej niezawodny sprzęt.

Łatwa i wydajna produkcja pelletu z siana oraz trocin w dobrej cenie

Maszyny do produkcji pelletu nie sprawiają żadnych problemów w użytkowaniu. Ich obsługa jest bardzo intuicyjna, a także w dużym stopniu zautomatyzowana. Wystarczą podstawowe zabiegi konserwacyjne, aby utrzymać granulatory w dobrym stanie przez jak najdłuższy czas. Produkcja pelletu z trocin odbywa się bardzo szybko. W związku z tym można je bez problemu zastosować w profesjonalnych przedsiębiorstwach.

Polecamy sprawdzić proponowane przez nas ceny. Z pewnością spełnią one wymagania. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych z gospodarstwami domowymi, jak i przedsiębiorców czy rolników, dla których szybka produkcja pelletu z siana ma szczególne znaczenie.