Menu
Twój Koszyk

Granulatory / Peleciarki

Granulator paszowy MAGNUS-100 | 1.5 kW Granulator paszowy MAGNUS-100 | 1.5 kW
Hot
MAGNUS-100 to kompaktowy domowy granulator pasz, który służy do przetwarzania paszy. Jako surowiec można wykorzystać biomasę, otręby pszenne, mieszanki zbożowe, odpady zbożowe. Możliwe są również suszone trawy, lucerna i groch. Posiada również lej zasypowy o dużej pojemności, dzięki czemu można prze..
3 150 zł
Bez podatku:3 875 zł
Granulator do pasz KGM-100 | 1.5 kW Granulator do pasz KGM-100 | 1.5 kW
Hot
Ułatwi sobie produkcję pasz i poświęć mniej czasu na produkcję! Przedstawiamy KGM-100 firmy TechnoMaszBud. Ta maszyna przeznaczona jest do produkcji granulowanej paszy dla królików, kurcząt, świń, koni, krów/bydła, ryb. Każde zwierzę ma unikalny układ pokarmowy. Dostosuj mieszank..
3 230 zł
Bez podatku:3 973 zł
Kupując jednostkę wyposażenia KGM-100+ otrzymujesz dwie maszyny do produkcji pasz dla twoich zwierząt w jednej. Obie maszyny napędzane są z jednego silnika przez koło pasowe. Granulator i śrutownik działają autonomicznie, wystarczy przestawić pas do innego koła pasowego Na granulatorze montuj..
7 115 zł
Bez podatku:8 751 zł
Granulator został zaprojektowany jako wszechstronna maszyna, która może z powodzeniem pracować ze wszystkimi rodzajami pasz. GMK-150 jest przeznaczony do peletowania najszerszej gamy produktów paszowych takich jak: śruta paszowa, kruszone ziarno, odpady przetwarzania zboża, prosa, kukurydzy, łupiny ..
7 690 zł
Bez podatku:9 459 zł
Granulator do pasz i pellet GMK-200 | 5.5 / 7.5 kW Granulator do pasz i pellet GMK-200 | 5.5 / 7.5 kW
Hot
Nasz Granulator GMK-200 jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą produkować duże ilości paszy granulowanej. Jest to idealna maszyna dla małych gospodarstw i hodowców drobiu przydomowych. GMK-200 może być wyposażony w silniki 5,5kW lub 7,5kW. Wydajność peleciarki z silnikiem 5,5kW - do 1..
8 160 zł
Bez podatku:10 037 zł
Firma TechnoMaszBud jest cenionym producentem peleciarek i granulatorów przeznaczonych do produkcji pasz i pelletów. Granulator GMK-260 to wszechstronne urządzenie, idealne do granulowania pasz dla różnych zwierząt, w tym ryb, a także do wytwarzania pelletu z rozdrobnionej słomy, siana i ple..
11 480 zł
Bez podatku:14 120 zł
Granulator KORMOTEX-260 to nowe rozwiązanie od TechnoMaszBud do produkcji pelletów z różnorodnych mieszanych pasz. Granulowane mieszanki paszowe, które powstają za pomocą Kormotex-260, to niezastąpione pożywienie dla królików, kurcząt, brojlerów, przepiórek, świń, kóz, owiec i nawet ryb.Dobór od..
21 620 zł
Bez podatku:26 593 zł
Granulator do pasz RTH-150 | 4 kW Granulator do pasz RTH-150 | 4 kW
Hot
Potrzebujesz maszyny do produkcji granulowanej paszy dla bydła? Oferujemy peleciarke paszową RTH-150. Wydajność granulatora to do 100 kg/h. Matryca montowana na granulatorze o średnicy 150 mm z otworami od 2 mm do 8 mm (na życzenie klienta). Długość granulek reguluje się nożem.Granulki mają szereg z..
7 070 zł
Bez podatku:8 696 zł
Granulator do pasz i pellet RTH-200 | 5.5 / 7.5 kW Granulator do pasz i pellet RTH-200 | 5.5 / 7.5 kW
Hot
Granulator pasz i pelletu RTH-200 to maszyna wielofunkcyjna. Możesz produkować pellet i granulat paszowy dla małych zwierząt(króliki, kurczaki, przepiórki, brojlery, świnie i ryby). Stanowi również doskonałe narzędzie do przekształcania słomy i siana w pellet! Granulator RTH - 200 to idealne ro..
7 550 zł
Bez podatku:9 287 zł
Oferujemy fabrycznie nowy granulator RTH-260 do produkcji granulowanych mieszanek paszowych. Ta maszyna jest napędzana silnikiem o mocy 11 kW i może przetwarzać do 300 kg paszy na godzinę.Szukasz niedrogiej, wydajnej i niezawodnej maszyny do peletowania? Granulator RTH-260 naszej firmy jest idealny ..
10 930 zł
Bez podatku:13 444 zł
Zapewniamy możliwość wykonania próbnego peletowania Państwa surowca na naszej maszynie. Jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.Maszyna do granulacji Pelletnik-150 to rewelacyjna peleciarka, która z łatwością sprosta potrzebom produkcji pelletów w domu lub małym przedsiębiorstwie. Urząd..
7 940 zł
Bez podatku:9 766 zł
Zapewniamy możliwość wykonania próbnego peletowania Państwa surowca na naszej maszynie. Jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.Peletnik-200 to wyjątkowa peleciarka / granulator, zaprojektowana do produkcji wysokiej jakości pelletów i granulatu z surowców drzewnych i słomy. Dzięki zasto..
16 670 zł
Bez podatku:20 504 zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 34 (3 stron)

Nie musisz kompletować całego parku maszyn, aby przygotować doskonałą paszę granulowaną dla swoich zwierząt! Peleciarki dostępne w naszej ofercie to urządzenia o dużych możliwościach, kompatybilne z wieloma rodzajami surowców — od trocin i innych odpadów drzewnych, aż po słomę, siano i resztki roślin. Szeroki wybór modeli i możliwość dostosowania parametrów do indywidualnych wymagań — sprawdź nasze propozycje już teraz!

Czym jest peleciarka? — charakterystyka i zastosowanie granulatorów

Peleciarki zostały zaprojektowane z myślą o wydajnym i szybkim granulowaniu różnego typu surowców. Proces ten polega na sklejkowaniu cząstek materiału bazowego — najczęściej pochodzenia organicznego — do postaci niewielkich ziaren. Taka forma jest dużo łatwiejsza w przechowywaniu i transporcie, jednocześnie skutecznie utrzymując swoje parametry fizykochemiczne. Rodzaj obsługiwanego surowca zależy od modelu urządzenia — między innymi od typu matrycy — jednak istnieją także warianty uniwersalne, kompatybilne z wieloma różnymi materiałami.

Maszyny dostępne są w wielu różnych wariantach. Moc silnika, rodzaj matrycy, dodatkowe wyposażenie — to tylko niektóre parametry naszych peleciarek, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Szczegółowy wykaz cech, jak również kompletną specyfikację techniczną znajdziesz natomiast w opisie odpowiednich pozycji. Oferujemy zarówno pojedyncze urządzenia — doskonałe w przypadku mniejszych gospodarstw — jak również kompaktowe linie do granulacji, które mogą zostać wkomponowane w większą sieć produkcyjną.

Jakie materiały są kompatybilne z peleciarkami?

Możliwości jest stosunkowo dużo, a lista możliwych zastosowań różni się w zależności od specyfikacji konkretnego modelu. Surowce poddawane granulacji to między innymi:

 • trociny i inne odpady drzewne;
 •  słoma i siano;
 •  resztki roślin;
 • pasze dla zwierząt hodowlanych;
 • owoce i warzywa.

W niektórych przypadkach możliwe jest również granulowanie tworzyw sztucznych, na przykład w celach recyklingu. Potrzebujesz sprzętu dla konkretnego rodzaju surowca? Skontaktuj się z nami, a nasi konsultanci doradzą Ci przy wyborze odpowiedniego modelu!

Peleciarki i granulatory — dlaczego warto?

Niewątpliwą zaletą pelletu — bez względu na surowiec, z którego został wytworzony — jest jego przystępna forma. Granulki są niezwykle łatwe w dozowaniu, co ma znaczenie szczególnie w przypadku pasz dla zwierząt hodowlanych. Dodatkowym atutem jest praktycznie zerowe pylenie, co w połączeniu z wygodną formą okazuje się zbawienne w procesie magazynowania i transportu. Zapomnij o żmudnym ładowaniu i pakowaniu, a także o wszechobecnym kurzu — nasze rozwiązania są czyste i przyjazne dla użytkownika!

Czym wyróżniają się granulatory dostępne w naszej ofercie? Proponowane przez nas rozwiązania są wynikiem intensywnej współpracy ze specjalistami, w oparciu o najnowsze projekty technologiczne. Dzięki temu nie tylko jesteśmy w stanie dostarczyć maszyny o wysokiej wydajności, ale także zagwarantować wieloletnią żywotność oferowanych modeli. Zależy nam na tym, by nasze produkty stanowiły odpowiedź na indywidualne wymagania danej lokalizacji. Dlatego właśnie stawiamy na dialog — efektem współpracy z naszą firmą jest sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb, tak w kwestii doboru odpowiedniego wariantu, jak i modyfikacji komponentów. Nasza oferta peleciarek oraz linii granulujących w skrócie to:

 • szybka dostawa i rozładunek we wskazanym przez Ciebie miejscu;
 • masa opcji dostosowania pod indywidualne potrzeby;
 • dodatkowe wyposażenie w ramach linii produkcyjnej;
 • możliwość dostosowania matrycy pod konkretny rodzaj surowca;
 • szeroki wybór modeli i wariantów;
 • długa żywotność proponowanych rozwiązań technologicznych.

Sprawdź naszą selekcję peleciarek do pasz! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem peleciarek! Wszelkie informacje natury technicznej zawarte zostały w rozwinięciu konkretnych modeli urządzeń. Koniecznie sprawdź także bogatą selekcję akcesoriów i dodatków, które korzystnie wpłyną na pracę maszyn oraz funkcjonowanie Twojego gospodarstwa. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!

Profesjonalne maszyny do produkcji granulatu

Polecane granulatory tworzymy przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Mowa przede wszystkim o stali nierdzewnej. Dzięki temu urządzenia do produkcji pelletu są odporne na przypadkowe uszkodzenia oraz korozję powodowaną przez wilgoć. Nadają się więc do eksploatacji liczonej w dekadach. Jednorazowa inwestycja w maszyny do produkcji pelletu zwraca się bardzo szybko.

Urządzenia do produkcji pelletu w naszej ofercie

W asortymencie znajduje się ponad 20 produktów, włącznie z całymi liniami produkcyjnymi. Granulatory różnią się między sobą parametrami oraz wymiarami. Dlatego bez problemu można znaleźć model, który doskonale sprawdzi się w danym miejscu. Dla przykładu maszyny do produkcji granulatu nadają się do wykorzystania w niewielkich gospodarstwach czy halach inwentarskich ze względu na kompaktowe wymiary oraz dobrą wydajność. Jednak do bardziej zaawansowanych miejsc polecamy specjalistyczne rozwiązania. Produkcja pelletu z trocin z pomocą linii LDG-4000 (KOMBI) lub pojedynczej peleciarki PRIME-400 spokojnie zaspokoi potrzeby nawet największych przedsiębiorstw. Wystarczy spojrzeć na ich wydajność, która sięga nawet 550 kg/h w przypadku odpadów zbożowych i 450 kg/h trocin oraz łusek słonecznika. Trudno o lepszy i bardziej niezawodny sprzęt.

Łatwa i wydajna produkcja pelletu z siana oraz trocin w dobrej cenie

Maszyny do produkcji pelletu nie sprawiają żadnych problemów w użytkowaniu. Ich obsługa jest bardzo intuicyjna, a także w dużym stopniu zautomatyzowana. Wystarczą podstawowe zabiegi konserwacyjne, aby utrzymać granulatory w dobrym stanie przez jak najdłuższy czas. Produkcja pelletu z trocin odbywa się bardzo szybko. W związku z tym można je bez problemu zastosować w profesjonalnych przedsiębiorstwach.

Polecamy sprawdzić proponowane przez nas ceny. Z pewnością spełnią one wymagania. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych z gospodarstwami domowymi, jak i przedsiębiorców czy rolników, dla których szybka produkcja pelletu z siana ma szczególne znaczenie.