Menu
Twój Koszyk

Łuparki do orzechów

Łuparka do orzechów włoskich GRK-50 Łuparka do orzechów włoskich GRK-50
Bestseller
Pozbądź się ręcznej pracy na zawsze dzięki łuparce do orzechów GRK-50. Nasza wytrzymała łupiarka do orzechów włoskich może szybko i ładnie rozłupać orzechy włoskie. Można zastosować łuparkę zarówno do użytku domowego, jak i rolniczego.Z łuparką GRK-50 możesz pracować wygodnie w dowolnym miejscu..
580 zł
Bez podatku:713 zł
Łuparka orzechów GRK-200 jest wysokiej jakości i bardzo wytrzymałym urządzeniem. Rozłupywanie orzecha włoskiego następuje poprzez przyciskanie orzecha wałem do wewnętrznej ścianki łuparki. Orzechy wsypują się do bunkru, z którego trafiają do wału kruszącego, po czym oni wypadają do przygotowaneg..
2 840 zł
Bez podatku:3 493 zł
Łuparka/Łuskarka do orzechów  włoskich i laskowych GRK-300 jest najbardziej idealnym i niezawodnym urządzeniem do łuskania/łupania orzechów w domu lub na małych przedsiębiorstwach czy gospodarstwach rolniczych. Dzięki prostym regulacjom, łuparka może być szybko dostosowana do łuskania/łupania o..
3 970 zł
Bez podatku:4 883 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

W ramach tej kategorii znajdą Państwo naszą ofertę wysokiej klasy łuparek do orzechów, dedykowanych zastosowaniom profesjonalnym. Urządzenia tego rodzaju mogą zostać wykorzystane do kruszenia różnych gatunków o twardej skorupie. Niewielkie gabaryty oraz wysoka kultura pracy sprawiają, że tego typu sprzęt znajduje zastosowanie w wielu obszarach — począwszy od uprawy komercyjnej, przetwórstwa, a nawet na użytek własny. Zapraszamy tym samym do zapoznania się z kompletnym wymiarem naszej oferty, jak również ze szczegółowym wykazem parametrów konkretnych modeli.

Łuparki do orzechów włoskich i laskowych — wysoka wydajność i łatwa obsługa

Nasza oferta umożliwia łatwe dopasowanie odpowiedniego modelu do lokalizacji oraz skali konkretnego przedsięwzięcia. Wśród naszych propozycji znaleźć można warianty o różnej wydajności — od 50 do nawet 300 kg na godzinę. Ponadto poszczególne modele oferują również szereg opcji dostosowania i regulacji trybu pracy, dzięki czemu możliwa jest obróbka orzechów o różnej średnicy. Klasa i wydajność maszyn naturalnie znajdują również odzwierciedlenie w gabarytach oraz segmencie cenowym.

Łuparki z naszej oferty dostosowane są do kruszenia różnych gatunków o twardej skorupie — przede wszystkim mowa tutaj o odmianie włoskiej, a także laskowej czy też migdałach. Niewątpliwą zaletą maszyn z tej kategorii są natomiast niewielkie rozmiary, co w połączeniu z napędem elektrycznym znacząco obniża wymagania natury logistycznej — sprzęt może zostać umieszczony nawet w niewielkim pomieszczeniu. Precyzyjna kalibracja urządzenia pozwala na skruszenie skorupy bez ryzyka uszkodzenia samego jądra.

Profesjonalne łuparki do orzechów

Więcej informacji na temat specyfikacji, funkcjonalności oraz indywidualnych cech poszczególnych modeli łupiarek do orzechów znajdą Państwo w ramach opisów konkretnych pozycji. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi kategoriami produktów, dostępnych na naszej stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy natomiast do kontaktu z naszymi doradcami.

TechnoMaszBud Polska ma w zakresie trzy modele łuparek do orzechów

1. GRK-50

2. GRK-200

3. GRK-300

W kategorii łuparek do orzechów znajdą Państwo wysokiej jakości urządzenia bardzo dobrze sprawdzające się w zastosowaniu profesjonalnym. Proponowane przez nas łuparki do orzechów wyróżniają się bowiem wysoką wydajnością oraz możliwość kruszenia gatunków o twardej skorupie bez ryzyka uszkodzenia jądra orzecha. Ponadto niewielkie gabaryty oferowanych urządzeń w połączeniu z cichą pracą pozwalają na umiejscowienie ich w zakładach pracy bez konieczności stawiania ścianek wygłuszających. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą łuparek do orzechów oraz z ich szczegółowymi parametrami technicznymi pozwalającymi na wybór najlepszego urządzenia.

Starannie wykonana łuparka do orzechów – wysoka wydajność i łatwa obsługa

Proponowane przez nas łuparki do orzechów wyróżniają się różnymi przemyślanymi wymiarami oraz parametrami technicznymi zapewniającymi możliwość wyboru urządzenia, które będzie idealnie dopasowane do potrzeb przedsiębiorcy. Wśród naszych propozycji można znaleźć warianty o wydajności pozwalającej na kruszenie od 50 do nawet 300 kg orzechów na godzinę. Ponadto poszczególne łuparki do orzechów zapewniają również możliwość dostosowania trybu pracy urządzenia do wielkości orzechów, co wpływa na większą precyzję pracy łuparki. Mimo to ich obsługa jest bardzo łatwa i nie wymaga czasochłonnego przygotowania maszyny do pracy – wystarczy jedynie dostosować tryb pracy urządzenia do wielkości orzechów, uzupełnić zbiornik i uruchomić sprzęt.

Co więcej, znajdujące się w naszej ofercie łuparki do orzechów są dostosowane do kruszenia różnych gatunków o twardej skorupie – przede wszystkim mowa o odmianie włoskiej, a także laskowej czy też o migdałach. Warto przy tym wspomnieć, że możliwość wyboru wysokiej jakości łuparek, które bardzo dobrze sprawdzą się podczas pracy z różnymi gatunkami orzechów, wpływa na większą precyzję pracy i zapewnia najwyższą jakość produktów. Precyzyjna kalibracja urządzenia pozwala bowiem na skruszenie skorupy bez ryzyka uszkodzenia samego jądra. Oprócz tego niewątpliwą zaletą łuparek do orzechów stają się ich niewielkie rozmiary oraz waga, co w połączeniu z wydajnym napędem elektrycznym znacząco obniża wymagania natury logistycznej – sprzęt może zostać umieszczony nawet w niewielkim pomieszczeniu.

Profesjonalne łuparki do orzechów – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Wysokiej jakości łuparki do orzechów zapewniają lepsze efekty pracy, a także wpływają na komfort i bezpieczeństwo pracowników. Ponadto urządzenia znajdujące się w naszej ofercie powstają ze starannie dobranych materiałów, które zapewniają ich większą wytrzymałość i sprawiają, że każda łuparka do orzechów staje się inwestycją na długie lata. Z tego też powodu proponowane urządzenia są objęte gwarancją.

Więcej informacji na temat specyfikacji, funkcjonalności oraz indywidualnych cech poszczególnych modeli łupiarek do orzechów znajdą Państwo w ramach opisów konkretnych pozycji. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi kategoriami produktów, dostępnych na naszej stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy natomiast do kontaktu z naszymi doradcami.