Menu
Twój Koszyk

Łuparki do orzechów

Oferujemy łuparkę do orzechów włoskich GRK-50. Urządzenie służy do kruszenia orzechów włoskich również orzechów laskowych. Łuparka może być wykorzystana do użytkowania w gospodarstwach domowych oraz rolnych. Łuparka GRK-50 ma małe wymiary oraz pracuję delikatnie, dlatego nie trzeba jakiegoś sp..
445 zł
Bez podatku:547 zł
Łuparka orzechów GRK-200 jest wysokiej jakości i bardzo wytrzymałym urządzeniem. Rozłupywanie orzecha włoskiego następuje poprzez przyciskanie orzecha wałem do wewnętrznej ścianki łuparki. Orzechy wsypują się do bunkru, z którego trafiają do wału kruszącego, po czym oni wypadają do przygotowaneg..
2 132 zł
Bez podatku:2 622 zł
Łuparka/Łuskarka do orzechów  włoskich i laskowych GRK-300 jest najbardziej idealnym i niezawodnym urządzeniem do łuskania/łupania orzechów w domu lub na małych przedsiębiorstwach czy gospodarstwach rolniczych. Dzięki prostym regulacjom, łuparka może być szybko dostosowana do łuskania/łupania o..
2 524 zł
Bez podatku:3 105 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

W ostatnich latach zapotrzebowanie jądra orzecha greckiego wzrosło jak w Polsce, tak zarówno i poza nej. Deficyt orzecha greckiego w Europie osiągnął około 200 tysięcy ton surowca w rok. Dlatego przetwarzanie orzecha greckiego jest dochodowym biznesem. Zainwestowanie w sprzęt do przetwarzania orzechów greckich jest korzystne ze względu na szybki zwrot i stosunkowo niskie koszty rozpoczęcia tego typu biznesu.

Oferujemy sprzęt do rozłupywania orzecha włoskiego. Nasze łuparki do orzechów są to wydajne i niezawodne maszyny do rozłupywania orzecha włoskiego a także orzechów laskowych i migdałów.

Podczas pracy łuparka może być regulowana, w zależności od wielkości i gatunku orzecha. Z tego powodu produkcja wyjście motyla wynosi ponad 70%. Żeby zwiększyć procent wyjścia całej połówki trzeba najpierw wykalibrować orzechy w zależności od rozmiaru i odpowiednio wyregulować luz między walem i łuparką

TechnoMaszBud Polska ma w zakresie trzy modele łuparek do orzechów

1. GRK-50

2. GRK-200

3. GRK-300