Menu
Twój Koszyk

Młyny bijakowe

Młyn bijakowy / Śrutownik KRAFT Młyn bijakowy / Śrutownik KRAFT
Hot
Młyn bijakowy / Śrutownik KRAFT jest przeznaczony do rozdrabniania wiórów na trociny oraz zbóż na śrutę. Urządzenie zasysa przygotowany do mielenia albo kruszenia surowiec po czym podaje go do zbiornika, cyklonu czy potrzebnego węzła produkcyjnego.Młyn bijakowy / Śrutownik KRAFT może być wykorzystan..
6 080 zł
Bez podatku:7 478 zł
Młyn bijakowy (śrutownik do zboża) MB-500 firmy produkcyjnej „TechnoMaszBud” przeznaczony jest do rozdrabniania zboża, wiórów, trocin, łupin, zrębki.Młyn bijakowy służy do przedniego rozdrobnienia zrębki oraz wiórów do potrzebnej frakcji przed procesem peletowania (idealna frakcja do peletowania 6mm..
30 520 zł
Bez podatku:37 540 zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
Nasze młyny bijakowe służą do rozdrabniania ziarna, zrębki, wiórów, fornir, kawałków kory, drobnych odpadów drewna, które powstają przy produkcji drewna i sklejki, innych bio-produktów do odpowiedniej frakcji. Młyn bijakowy działa również jak wentylator promieniowy (ssąco-tloczacy). Uzyskany materiał drobnej frakcji stosuje się w maszynach do produkcji pelletu.  Głównymi zaletami młynów bijakowych są ich wydajność i moc silnika.

Nowoczesny i praktyczny młyn bijakowy

Nasze młyny bijakowe służą do rozdrabniania ziarna, zrębki, wiórów, fornirów, kawałków kory, łupin, drobnych odpadów drewna, które powstają przy produkcji drewna i sklejki, a także innych bioproduktów do odpowiedniej frakcji. Młyn bijakowy działa również jak wentylator promieniowy (ssąco-tłoczący). Uzyskany materiał drobnej frakcji stosuje się w maszynach do produkcji pelletu. Głównymi zaletami młynów bijakowych są ich wydajność i moc silnika.

Jako producent maszyn z wieloletnim doświadczeniem możemy zagwarantować najwyższą jakość i praktyczność naszych wyrobów. Dzięki zastosowaniu materiałów i komponentów najlepszego gatunku oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych nasze młyny bijakowe zachowują swą funkcjonalność i niezawodność działania przez długi czas.

Dostępne młyny bijakowe doskonale pasują do naszej linii produkcyjnej, ale mogą być też używane jako oddzielne podzespoły wolnostojące. Maszyny zapewniają sprawne i skuteczne rozdrabnianie przednie wiórów, zrębki oraz innego surowca do potrzebnej frakcji przed procesem pelletowania.

Zalety młyna bijakowego TMB Polska

Młyny bijakowe TechnoMaszBud Polska to nowoczesne urządzenia wyróżniające się bardzo dobrą wydajnością, przy jednoczesnym względnie niskim zużyciu energii. Dzięki funkcji regulacji urządzenia umożliwiają ustawienie stopnia mielenia materiału i dostosowania go do indywidualnych potrzeb. Zaawansowana konstrukcja pozwala na adaptację młyna pod różne rodzaje materiału, z uwzględnieniem ich właściwości.

Śrutowniki do zboża naszej marki są łatwe i wygodne w obsłudze. Do zalet młynów bijakowych należy też bezpieczeństwo użytkowania, niskie koszty eksploatacji oraz możliwość dodatkowego wyposażenia z cyklonem.

Młyny bijakowe dopasowane do różnych potrzeb

Nasza oferta obejmuje różne modele młynów bijakowych. Proponujemy wysoce zaawansowane, duże śrutowniki, które sprawdzą się doskonale w dużych przedsiębiorstwach i gospodarstwach rolnych. Model MB-500 o mocy 15 kW cechuje się wydajnością wynoszącą aż do 400 kg/h w przypadku trocin oraz do 4 t/h dla zbóż.

W sprzedaży mamy też modele mniejsze, takie jak śrutownik KRAFT, przeznaczone do celów domowych, małych gospodarstw lub przedsiębiorstw. Sprzęty te znajdą zastosowanie jako osobne urządzenie bądź część linii do produkcji pelletu albo paszy dla drobiu i zwierząt gospodarskich. Znacznie obniżają one koszty przy pracy z drobiem i bydłem. Mała waga i gabaryty zapewniają wygodną obsługę, przenoszenie oraz przechowywanie.