Menu
Twój Koszyk

Młyny bijakowe

Młyn bijakowy / Śrutownik KRAFT Młyn bijakowy / Śrutownik KRAFT
Hot
Młyn bijakowy / śrutownik KRAFT jest przeznaczony do rozdrabniania surowców na małe kawałki. Może być używany w różnych zastosowaniach, takich jak rozdrabnianie wiórów drzewnych na trociny lub ziarna zbóż na śrutę. Urządzenie zasysa przygotowany do rozdrabniania surowiec, a następnie podaje go do zb..
5 980 zł
Bez podatku:7 355 zł
Młyn bijakowy MB-500 idealnie nadaje się do rozdrabniania zrębki, ziarna, wiórów i trocin.Zrębki i wióry drzewne są mielone do pożądanej frakcji przed rozpoczęciem produkcji granulacji. Jest niezbędny dla klientów, którzy chcą samodzielnie wyprodukować pellet, jak i dla tych, którzy już produkują pe..
35 400 zł
Bez podatku:43 542 zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
Nasze młyny bijakowe służą do rozdrabniania ziarna, zrębki, wiórów, fornir, kawałków kory, drobnych odpadów drewna, które powstają przy produkcji drewna i sklejki, innych bio-produktów do odpowiedniej frakcji. Młyn bijakowy działa również jak wentylator promieniowy (ssąco-tloczacy). Uzyskany materiał drobnej frakcji stosuje się w maszynach do produkcji pelletu.  Głównymi zaletami młynów bijakowych są ich wydajność i moc silnika.

Nowoczesny i praktyczny młyn bijakowy

Nasze młyny bijakowe służą do rozdrabniania ziarna, zrębki, wiórów, fornirów, kawałków kory, łupin, drobnych odpadów drewna, które powstają przy produkcji drewna i sklejki, a także innych bioproduktów do odpowiedniej frakcji. Młyn bijakowy działa również jak wentylator promieniowy (ssąco-tłoczący). Uzyskany materiał drobnej frakcji stosuje się w maszynach do produkcji pelletu. Głównymi zaletami młynów bijakowych są ich wydajność i moc silnika.

Jako producent maszyn z wieloletnim doświadczeniem możemy zagwarantować najwyższą jakość i praktyczność naszych wyrobów. Dzięki zastosowaniu materiałów i komponentów najlepszego gatunku oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych nasze młyny bijakowe zachowują swą funkcjonalność i niezawodność działania przez długi czas.

Dostępne młyny bijakowe doskonale pasują do naszej linii produkcyjnej, ale mogą być też używane jako oddzielne podzespoły wolnostojące. Maszyny zapewniają sprawne i skuteczne rozdrabnianie przednie wiórów, zrębki oraz innego surowca do potrzebnej frakcji przed procesem pelletowania.

Zalety młyna bijakowego TMB Polska

Młyny bijakowe TechnoMaszBud Polska to nowoczesne urządzenia wyróżniające się bardzo dobrą wydajnością, przy jednoczesnym względnie niskim zużyciu energii. Dzięki funkcji regulacji urządzenia umożliwiają ustawienie stopnia mielenia materiału i dostosowania go do indywidualnych potrzeb. Zaawansowana konstrukcja pozwala na adaptację młyna pod różne rodzaje materiału, z uwzględnieniem ich właściwości.

Śrutowniki do zboża naszej marki są łatwe i wygodne w obsłudze. Do zalet młynów bijakowych należy też bezpieczeństwo użytkowania, niskie koszty eksploatacji oraz możliwość dodatkowego wyposażenia z cyklonem.

Młyny bijakowe dopasowane do różnych potrzeb

Nasza oferta obejmuje różne modele młynów bijakowych. Proponujemy wysoce zaawansowane, duże śrutowniki, które sprawdzą się doskonale w dużych przedsiębiorstwach i gospodarstwach rolnych. Model MB-500 o mocy 15 kW cechuje się wydajnością wynoszącą aż do 400 kg/h w przypadku trocin oraz do 4 t/h dla zbóż.

W sprzedaży mamy też modele mniejsze, takie jak śrutownik KRAFT, przeznaczone do celów domowych, małych gospodarstw lub przedsiębiorstw. Sprzęty te znajdą zastosowanie jako osobne urządzenie bądź część linii do produkcji pelletu albo paszy dla drobiu i zwierząt gospodarskich. Znacznie obniżają one koszty przy pracy z drobiem i bydłem. Mała waga i gabaryty zapewniają wygodną obsługę, przenoszenie oraz przechowywanie.