Menu
Twój Koszyk

Młyny bijakowe

Młyn bijakowy / Śrutownik KRAFT Młyn bijakowy / Śrutownik KRAFT
Hot
Młyn bijakowy / Śrutownik KRAFT jest przeznaczony do rozdrabniania wiórów na trociny oraz zbóż na śrutę. Urządzenie zasysa przygotowany do mielenia albo kruszenia surowiec po czym podaje go do zbiornika, cyklonu czy potrzebnego węzła produkcyjnego.Młyn bijakowy / Śrutownik KRAFT może być wykorzystan..
5 175 zł
Bez podatku:6 365 zł
Młyn bijakowy (śrutownik do zboża) MB-500 firmy produkcyjnej „TechnoMaszBud” przeznaczony jest do rozdrabniania zboża, wiórów, trocin, łupin, zrębki.Młyn bijakowy służy do przedniego rozdrobnienia zrębki oraz wiórów do potrzebnej frakcji przed procesem peletowania (idealna frakcja do peletowania 6mm..
19 108 zł
Bez podatku:23 503 zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
Nasze młyny bijakowe służą do rozdrabniania ziarna, zrębki, wiórów, fornir, kawałków kory, drobnych odpadów drewna, które powstają przy produkcji drewna i sklejki, innych bio-produktów do odpowiedniej frakcji. Młyn bijakowy działa również jak wentylator promieniowy (ssąco-tloczacy). Uzyskany materiał drobnej frakcji stosuje się w maszynach do produkcji pelletu.  Głównymi zaletami młynów bijakowych są ich wydajność i moc silnika.