Menu
Twój Koszyk

Palniki na pellet

Palnik na pellet DOMNA-250 ma maksymalną moc 250 kW i jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych, rolniczych, magazynowych i przemysłowych, szklarni, pomieszczeń produkcyjnych, do pracy pieców piekarniczych, generatorów pary itp.Ogrzewana powierzchnia do 3000 m2.Jest instalowany zaró..
27 050 zł
Bez podatku:33 272 zł
Palnik na pellet DOMNA-350 ma maksymalną moc 350 kW i jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych, rolniczych, magazynowych i przemysłowych, szklarni, pomieszczeń produkcyjnych, do pracy pieców piekarniczych, generatorów pary itp.Ogrzewana powierzchnia do 3000 m2.Jest instalowany zaró..
30 620 zł
Bez podatku:37 663 zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Wydajny i niezawodny palnik do pelletu

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych palników do pelletu. Jako producent gwarantujemy najwyższą jakość i funkcjonalność dostępnych urządzeń. Od lat zajmujemy się opracowywaniem i wytwarzaniem palników. Nasze bogate doświadczenie zapewnia znakomitą użyteczność i niezawodność działania sprzętów, co potwierdza szerokie grono zadowolonych Klientów. Do produkcji używamy wysokiej klasy materiałów, w tym silników od sprawdzonego, zaufanego producenta. Gwarantujemy szybką realizację zamówień i przystępne ceny. Służymy ponadto doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia, najlepiej przystosowanego do Państwa potrzeb. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń.

Wszystkie palniki na pellet projektujemy z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu nasze urządzenia cechują się najlepszą funkcjonalnością. Wyposażamy je w automatyczny system zapłonu oraz wspomagania spalania, a także praktyczny system samooczyszczenia od popiołu. W palnikach dozowanie granulatu odbywa się przez przenośnik ślimakowy (dołączony w zestawie do urządzenia). Sprzęt posiada termostat dobowy i tygodniowy, dziennik zużycia pelletu i pracy sterownika, a także specjalne czujniki kontroli temperatury króćca podającego granulat. Przyjazny interfejs użytkownika ułatwia obsługę urządzenia.

Wszechstronne zastosowanie palników na pellet

Oferowane palniki na pellet nadają się doskonale do ogrzewania budynków mieszkalnych, magazynowych, rolniczych i przemysłowych. Urządzenia świetnie sprawdzą się też jako ogrzewanie szklarni, pomieszczeń do pracy pieców piekarniczych, generatorów pary oraz lokali produkcyjnych. Są proste w montażu. Można je zainstalować zarówno w nowych, jak i już pracujących kotłach na paliwo stałe. Kilka możliwości montażu: w komorze wstępnego ogrzewania, przez otwór montażowy albo na drzwiach kotła umożliwia dostosowanie sprzętu do indywidualnych wymagań i posiadanego urządzenia.

Dlaczego warto wybrać palnik do pelletu TechnoMaszBud?

Palniki na pellet TechnoMaszBud Polska charakteryzują się dużą mocą, wynoszącą nawet 350 kW. Pozwala ona na sprawne ogrzanie kilku tysięcy metrów kwadratowych, w zależności od modelu. Sprzęt jest łatwy i wygodny w obsłudze dzięki przyjaznemu interfejsowi. Zastosowanie zaawansowanych systemów i czujników sprawia, że palnik monitoruje tryby pracy kotła bez udziału użytkownika. Nasze modele działają na wszystkich rodzajach pelletów, w tym także granulatach o dużej zawartości popiołu. Nie muszą się zatem Państwo obawiać, że zakupiony surowiec nie będzie odpowiedni do posiadanego modelu palnika.

Palniki na pellet to polecana alternatywa dla innych systemów grzewczych, zwłaszcza bardzo drogich grzejników elektrycznych. Stanowią one bardzo wydajne, a jednocześnie oszczędne rozwiązanie. Dzięki spalaniu pelletu, czyli granulatu pozyskiwanego z pozostałości różnych gatunków roślin bądź produktów ubocznych procesów obróbki drewna, palniki są także ekologiczne. To zatem polecany wybór dla osób, które troszczą się o środowisko naturalne, a jednocześnie poszukują ekonomicznego w eksploatacji i skutecznego sprzętu grzewczego.