Menu
Twój Koszyk

Podajniki ślimakowe

Podajnik ślimakowy PS-100 od firmy "Technomaszbud" zapewni nieprzerwane podawanie surowca do peleciarki, granulatora lub innego sprzętu bez żadnych problemów. Objętość zbiornika wynosi 0,2 m3. Regulacja podawania surowca odbywa się za pomocą klapy. Sprzęt składa się z rury nośnej ze ślimakiem wewnąt..
12 250 zł
Bez podatku:15 068 zł
Podajnik ślimakowy PS-200 firmy Technomaszbud to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz bezproblemowo oraz nieprzerwanie podawać surowiec do peleciarki lub granulatora. Objętość podajnika PS-200 to 0,2 m3. Jest wyposażony w przetwornicę częstotliwości, która reguluje podawanie (n..
9 930 zł
Bez podatku:12 214 zł
Podajnik ślimakowy KPS-400 firmy Technomaszbud, zaprojektowany w celu zapewnienia czystszego, wydajniejszego i tańszego sposobu podawania surowców do peleciarek lub innego sprzętu. Dzięki wbudowanemu situ bębnowemu do odfiltrowywania kory i zrębków, ta maszyna będzie odpowiadać potrzebom każdej..
18 520 zł
Bez podatku:22 780 zł
Dozownik ślimakowy DPS-250 firmy Technomaszbud Sp. z o.o. to urządzenie przeznaczone do precyzyjnego pakowania materiałów sypkich w opakowania o maksymalnej wadze do 10 kg. Jest to półautomatyczna maszyna, idealna do zastosowań w przemyśle spożywczym i chemicznym, szczególnie w pakowaniu takich prod..
20 270 zł
Bez podatku:24 932 zł
Podajnik-kalibrator  jest wyposażony w przesiewać wibracyjny. Nasz podajnik-kalibrator KPS-600 separuje korę, kawałki drewna, gałęzie i śmieci z dużej frakcji w celu zapewnienia nieprzerwanego zasilania peleciarki lub innego sprzętu. Za pomocą przesiewacza wibracyjnego można zapewnić ..
24 030 zł
Bez podatku:29 557 zł
Podajnik ślimakowy PS-1500 to idealne rozwiązanie do produkcji pelletu, brykietu lub paszy dla zwierząt gospodarskich.Podawanie surowców do peleciarku lub granulatora bez przerw jest ważne. Z naszym podajnikiem PS-1500 możesz mieć pewność, że tak się stanie. Dla szerokiego zakresu potrzeb mamy dla C..
21 360 zł
Bez podatku:26 273 zł
Przetwornica częstotliwości prądu jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem realizującym bezczujnikowe sterowanie wektorowe silnikami asynchronicznymi, umożliwiające uzyskanie wysokiego momentu rozruchowego przy niskich prędkościach. Główne cechy przetwornicy częstotliwości Szeroki za..
930 zł
Bez podatku:1 144 zł
Mieszalnik ślimakowy poziomy firmy "TechnoMaszBud" pełni funkcję podawania surowca bezpośrednio do części roboczej granulatora. Współpracuje z podajnikiem ślimakowym PS-100, PS-1500, KPS-600. Również ten przenośnik ślimakowy jest zainstalowany na liniach do produkcji pelletu i paszy LDG-2000 MA..
5 260 zł
Bez podatku:6 470 zł
Wyświetlono: 1 do 8 z 8 (1 stron)

Podajniki ślimakowe są przeznaczone do załadunku i transportu wszelkiego rodzaju surowców sypkich, dzięki czemu podawanie materiału jest stabilne i jednolite. Również poszczególne modele są wyposażone w możliwość kalibracji / przesiewanie surowca. Podajniki ślimakowe są wykorzystywane w liniach do produkcji pelletu,  granulowanie pasz, granulowanie polipropylenu, plastiku itp

Podajnik ślimakowy do surowców sypkich

Przedsiębiorstwo TechnoMaszBud Polska od lat projektuje i produkuje wysoce funkcjonalne i niezawodne maszyny wykorzystywane w rolnictwie i przetwórstwie. W ofercie mamy profesjonalne podajniki ślimakowe służące do szybkiego załadunku i transportu dowolnego rodzaju surowców sypkich. Świetnie poradzą sobie one z obsługą m.in. miału węglowego, węgla, biomasy, kruszywa (piasku, żużlu), paliw alternatywnych, popiołu gorącego i zimnego, gipsu oraz materiałów o podwyższonej temperaturze. Nowoczesne urządzenia mogą być stosowane jako element linii do produkcji pelletu, granulowania plastiku, polipropylenu, pasz oraz innych sypkich materiałów, a także jako podajnik w aerodynamicznym kompleksie do suszenia naszej marki. W zależności od modelu podajnik może być też podłączony do rozdrabniacza, młyna bijakowego albo odciągu pneumatycznego TMB Polska.

Wybrane modele podajników ślimakowych wyposażyliśmy w przesiewacze z sitem wibracyjnym przeznaczonym do odfiltrowania kawałków drewna, kory, gałęzi czy innego rodzaju odpadów z dużej frakcji. Dzięki temu urządzenia dobrze oczyszczają surowiec i zapewniają nieprzerwane podawanie materiału do peleciarki albo innego typu sprzętu. Nasza oferta obejmuje podajniki o różnej objętości zbiornika i mocy silnika, co pozwala na dopasowanie modelu urządzenia do indywidualnych potrzeb firmy czy gospodarstwa.

Zalety podajników ślimakowych TechnoMaszBud Polska

Podajniki ślimakowe naszej produkcji to solidne i wytrzymałe urządzenia o znakomitej wydajności. Są projektowane z wykorzystaniem nowych technologii, co wpływa na ich użyteczność i bezproblemowe działanie. Zastosowanie wysokiej jakości komponentów zapewnia funkcjonalność i długą żywotność sprzętu, nawet pomimo intensywnej eksploatacji. Zwiększona odporność na nadmierne zużycie podzespołów oraz uszkodzenia mechaniczne wydłuża czas użytkowania, ograniczając równocześnie konieczność częstego serwisowania sprzętu.

Dostępne modele znajdują szerokie zastosowanie w różnych branżach. Sprawdzą się zwłaszcza w zakładach zajmujących się wydobywaniem, przechowywaniem, magazynowaniem i dystrybucją sypkich materiałów, w szczególności pelletu. Podajniki ślimakowe zapewniają automatyzację procesów produkcyjnych, co przekłada się na przyspieszenie i usprawnienie codziennej pracy przedsiębiorstwa bądź gospodarstwa. Wykorzystanie podajników pozwala unowocześnić przedsiębiorstwo, dostosować je do zmieniających się standardów, a w efekcie osiągnąć lepsze wyniki biznesowe.