Menu
Twój Koszyk

Rozdrabniacze do słomy, siana

Rozdrabniacz do słomy RDS-30 jest przeznaczony do rozdrabniania słomy, siana oraz zioła dla zwierząt domowych i innych potrzeb. Standardowa frakcja rozdrobnionego surowca – 5 mm. Charakterystyczną cechą rozdrabniacza do słomy RDS-30 jest możliwość zmiany siatki z innymi otworami, co pozwala uzyska..
1 227 zł
Bez podatku:1 227 zł
Rozdrabniacz służy do rozdrabniania słomy, siana (o wilgotności do 25%), trocin, wiórów, makulatury, zioła oraz innych materiałów. Idealnie dopasowany do linii do produkcji pelletu opalowego, granulatu oraz brykietu.Uzyskana frakcja jest również wykorzystywana do produkcji kompostu ze słomy w gospod..
8 453 zł
Bez podatku:10 397 zł
Rozdrabniacz do słomy, siana, zboża RD-250 jest pomocnikiem, bez którego nie może obejść się rolnik. Urządzenie przeznaczone jest do rozdrabniania siana, słomy i śrutowania ziarna, które mogą być wykorzystane do granulowania pasz.Z jakich części roboczych składa się rotacyjny rozdrabniacz RD-250:lej..
2 780 zł
Bez podatku:3 419 zł
Rozdrabniacz służy do rozdrabniania słomy, siana (o wilgotności do 25%), trocin, wiórów, makulatury, zioła oraz innych materiałów. Idealnie dopasowany do linii do produkcji pelletu opalowego, granulatu oraz brykietu.Uzyskana frakcja jest również wykorzystywana do produkcji kompostu ze słom..
10 569 zł
Bez podatku:13 000 zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)