Menu
Twój Koszyk

Aerodynamiczne Suszarnie

Aerodynamiczna Suszarnia do Trocin SA-400 Aerodynamiczna Suszarnia do Trocin SA-400
Hot
Oferujemy nowoczesne urządzenie - Aerodynamiczną Suszarnię do Trocin SA-400, za pomocą której, w połączeniu z linią do produkcji pelletu, każdy przedsiębiorca może zacząć swój ekobiznes produkując pellet do kotłów, kominków i pieców. Aerodynamiczna suszarnia o wydajności do 400 ..
46 892 zł
Bez podatku:57 677 zł
Firma TechnoMaszBud oferuje Aerodynamiczną Suszarnię do Trocin SA-400 PRO, która w połączeniu z linią serii LDG do produkcji pelletu daje możliwość zacząć biznes, produkując pellet paliwowy do kotłów, kominków i pieców. Główna różnica w stosunku do Suszarń SA-400 oraz SA-600..
49 593 zł
Bez podatku:60 999 zł
Oferujemy kompletne linie suszące do biomasy w tym trocin, zrębki drzewnej, słomy, wytłoków owocowych oraz wielu innych odpadów zbożowych. Nasze suszarnię są bezpieczne i pewne w użytkowaniu. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja suszarni pozwala uzyskać gotowy do pelletowania surowieć od początkowe..
58 096 zł
Bez podatku:71 458 zł
Firma TechnoMaszBud oferuje Aerodynamiczną Suszarnię do Trocin SA-400 PRO, która w połączeniu z linią serii LDG do produkcji pelletu daje możliwość zacząć biznes, produkując pellet paliwowy do kotłów, kominków i pieców. Główna różnica w stosunku do Suszarń SA-400 oraz SA-600..
67 173 zł
Bez podatku:82 623 zł
Dwuobwodowa aerodynamiczna suszarnia do trocin SA-800 to rurociąg aerodynamiczny, przez który cyrkuluje strumień gorącego powietrza. Źródłem ciepła jest podłączony piec na drewno / odpady drewne lub palnik na pellet IGNI-350. Idealnie pasuje do linii granulacji LDG-3000 DUO oraz LDG-4000 D..
74 135 zł
Bez podatku:91 186 zł
Dwuobwodowa aerodynamiczna suszarnia do trocin SA-800 PRO to rurociąg aerodynamiczny, przez który cyrkuluje strumień gorącego powietrza. Źródłem ciepła jest podłączony  palnik na pellet IGNI-350. Automatyczne Palniki na pellet (IGNI-250 oraz IGNI-350) są również kompatybilne z su..
95 055 zł
Bez podatku:116 918 zł
Palnik na pellet IGNI-250 ma maksymalną moc 250 kW i jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych, rolniczych, magazynowych i przemysłowych, szklarni, pomieszczeń produkcyjnych, do pracy pieców piekarniczych, generatorów pary itp.Ogrzewana powierzchnia do 3000 m2.Jest instalowany zarówno w ..
17 820 zł
Bez podatku:21 919 zł
Palnik na pellet IGNI-350 ma maksymalną moc 350 kW i jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych, rolniczych, magazynowych i przemysłowych, szklarni, pomieszczeń produkcyjnych, do pracy pieców piekarniczych, generatorów pary itp.Ogrzewana powierzchnia do 3000 m2.Jest instalowany zarówno w ..
20 920 zł
Bez podatku:25 732 zł
Miernik wilgotności drewna  jest przeznaczony do ekspresowej analizy wilgotności różnych gatunków drewna, zarówno w postaci wiórów, forniru, płyty pilśniowej, płyty wiórowej, MDF w zakresie od 6 do 100%.W standardowym zestawie znajduje się:Jednostka pomiarowa, 1szt.Głowica pomiarowa z kablem, 1..
435 zł
Bez podatku:535 zł
Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)

Dlaczego wysokiej klasy suszarnia aerodynamiczna do trocin jest dobrym pomysłem? Choć dla laika zakup takiego sprzętu może wydawać się niepotrzebnym wydatkiem — w końcu każdy materiał kiedyś wyschnie w sposób naturalny — tak naprawdę jest to istotny element linii granulującej, który w znacznym stopniu zwiększa wydajność całej aparatury. Nasza oferta obejmuje kilka wariantów tego typu urządzeń, w zależności od potrzeb oraz skali całej produkcji. Nasi doradcy pomogą Ci w wyborze rozwiązań, które najlepiej sprawdzą się w Twoim gospodarstwie!

Suszarnia aerodynamiczna do trocin — dlaczego warto?

Aerodynamiczne suszarnie do trocin to urządzenia w dużej mierze automatyczne, które po wstępnej kalibracji i zaprogramowaniu same wykonują pracę, do której zostały zaprojektowane. To właśnie łatwość obsługi, a także szybki montaż oraz możliwość bezproblemowej integracji z istniejąca linią, stanowią główne zalety tego typu wyposażenia.

Dlaczego usunięcie wilgoci jest tak istotne w procesie granulacji? Po prostu skutkuje to lepszej jakości produktem — w tym przypadku pelletem. Mokry surowiec odbija się na parametrach powstałego granulatu, stwarzając ryzyko gnicia oraz rozwoju grzybów, co utrudnia magazynowanie. Całkowite wyschnięcie surowca jest więc konieczne, a sprzęt dostępny w naszej ofercie nie tylko znacznie przyspiesza ten proces, ale także pozwala Ci na precyzyjną kontrolę jego przebiegu.

Nasze urządzenia oferują całą masę funkcjonalności oraz kilka trybów pracy, dzięki czemu możesz dokładnie nakreślić parametry procesu odprowadzania wilgoci. Automatyczny system zapłonu, dozownik paliwa do pieca, system monitorowania pracy, wygodny i przejrzysty panel sterowania, czujniki bezpieczeństwa czy też termostat — to tylko niektóre z możliwości.

Aerodynamiczne suszarnie do trocin — technologia dla Twojego gospodarstwa!

Sprawdź naszą selekcję suszarni aerodynamicznych do trocin! Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości — nasi doradcy z chęcią udzielą Ci dodatkowych informacji!