Menu
Twój Koszyk

Aerodynamiczne suszarnie do trocin

Aerodynamiczna Suszarnia do Trocin SA-400 Aerodynamiczna Suszarnia do Trocin SA-400
Hot
Oferujemy nowoczesne urządzenie - Aerodynamiczną Suszarnię do Trocin SA-400, za pomocą której, w połączeniu z linią do produkcji pelletu, każdy przedsiębiorca może zacząć swój ekobiznes produkując pellet do kotłów, kominków i pieców. Aerodynamiczna suszarnia o wydajności do 400 ..
69 960 zł
Bez podatku:86 051 zł
Firma TechnoMaszBud oferuje Aerodynamiczną Suszarnię do Trocin SA-400 PRO, która w połączeniu z linią serii LDG do produkcji pelletu daje możliwość zacząć biznes, produkując pellet paliwowy do kotłów, kominków i pieców. Główna różnica w stosunku do Suszarń SA-400 oraz SA-600..
93 010 zł
Bez podatku:114 402 zł
Oferujemy kompletne linie suszące do biomasy w tym trocin, zrębki drzewnej, słomy, wytłoków owocowych oraz wielu innych odpadów zbożowych. Nasze suszarnię są bezpieczne i pewne w użytkowaniu. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja suszarni pozwala uzyskać gotowy do pelletowania surowieć od początkowe..
89 300 zł
Bez podatku:109 839 zł
Firma TechnoMaszBud oferuje Aerodynamiczną Suszarnię do Trocin SA-400 PRO, która w połączeniu z linią serii LDG do produkcji pelletu daje możliwość zacząć biznes, produkując pellet paliwowy do kotłów, kominków i pieców. Główna różnica w stosunku do Suszarń SA-400 oraz SA-600..
116 220 zł
Bez podatku:142 951 zł
Dwuobwodowa aerodynamiczna suszarnia do trocin SA-800 to rurociąg aerodynamiczny, przez który cyrkuluje strumień gorącego powietrza. Źródłem ciepła jest podłączony piec na drewno / odpady drewne lub palnik na pellet IGNI-350. Idealnie pasuje do linii granulacji LDG-3000 DUO oraz LDG-4000 D..
109 550 zł
Bez podatku:134 747 zł
Dwuobwodowa aerodynamiczna suszarnia do trocin SA-800 PRO to rurociąg aerodynamiczny, przez który cyrkuluje strumień gorącego powietrza. Źródłem ciepła jest podłączony  palnik na pellet IGNI-350. Automatyczne Palniki na pellet (IGNI-250 oraz IGNI-350) są również kompatybilne z su..
136 470 zł
Bez podatku:167 858 zł
Palnik na pellet IGNI-250 ma maksymalną moc 250 kW i jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych, rolniczych, magazynowych i przemysłowych, szklarni, pomieszczeń produkcyjnych, do pracy pieców piekarniczych, generatorów pary itp.Ogrzewana powierzchnia do 3000 m2.Jest instalowany zarówno w ..
23 050 zł
Bez podatku:28 352 zł
Palnik na pellet IGNI-350 ma maksymalną moc 350 kW i jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych, rolniczych, magazynowych i przemysłowych, szklarni, pomieszczeń produkcyjnych, do pracy pieców piekarniczych, generatorów pary itp.Ogrzewana powierzchnia do 3000 m2.Jest instalowany zarówno w ..
26 920 zł
Bez podatku:33 112 zł
Miernik wilgoci wilgotnościomierz Miernik wilgoci wilgotnościomierz
Hot
Miernik wilgotności drewna  jest przeznaczony do ekspresowej analizy wilgotności różnych gatunków drewna, zarówno w postaci wiórów, forniru, płyty pilśniowej, płyty wiórowej, MDF w zakresie od 6 do 100%.W standardowym zestawie znajduje się:Jednostka pomiarowa, 1szt.Głowica pomiarowa z kablem, 1..
535 zł
Bez podatku:658 zł
Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)

Dlaczego wysokiej klasy suszarnia aerodynamiczna do trocin jest dobrym pomysłem? Choć dla laika zakup takiego sprzętu może wydawać się niepotrzebnym wydatkiem — w końcu każdy materiał kiedyś wyschnie w sposób naturalny — tak naprawdę jest to istotny element linii granulującej, który w znacznym stopniu zwiększa wydajność całej aparatury. Nasza oferta obejmuje kilka wariantów tego typu urządzeń, w zależności od potrzeb oraz skali całej produkcji. Nasi doradcy pomogą Ci w wyborze rozwiązań, które najlepiej sprawdzą się w Twoim gospodarstwie!

Suszarnia aerodynamiczna do trocin — dlaczego warto?

Aerodynamiczne suszarnie do trocin to urządzenia w dużej mierze automatyczne, które po wstępnej kalibracji i zaprogramowaniu same wykonują pracę, do której zostały zaprojektowane. To właśnie łatwość obsługi, a także szybki montaż oraz możliwość bezproblemowej integracji z istniejąca linią, stanowią główne zalety tego typu wyposażenia.

Dlaczego usunięcie wilgoci jest tak istotne w procesie granulacji? Po prostu skutkuje to lepszej jakości produktem — w tym przypadku pelletem. Mokry surowiec odbija się na parametrach powstałego granulatu, stwarzając ryzyko gnicia oraz rozwoju grzybów, co utrudnia magazynowanie. Całkowite wyschnięcie surowca jest więc konieczne, a sprzęt dostępny w naszej ofercie nie tylko znacznie przyspiesza ten proces, ale także pozwala Ci na precyzyjną kontrolę jego przebiegu.

Nasze urządzenia oferują całą masę funkcjonalności oraz kilka trybów pracy, dzięki czemu możesz dokładnie nakreślić parametry procesu odprowadzania wilgoci. Automatyczny system zapłonu, dozownik paliwa do pieca, system monitorowania pracy, wygodny i przejrzysty panel sterowania, czujniki bezpieczeństwa czy też termostat — to tylko niektóre z możliwości.

Aerodynamiczne suszarnie do trocin — technologia dla Twojego gospodarstwa!

Sprawdź naszą selekcję suszarni aerodynamicznych do trocin! Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości — nasi doradcy z chęcią udzielą Ci dodatkowych informacji!

Skuteczne suszarnie

Prezentowany sprzęt został zaprojektowany w taki sposób, aby spełniał wysokie standardy jakościowe. Dotyczą one przede wszystkim wydajności oraz związanej z nią mocy. Dlatego każda suszarnia aerodynamiczna do trocin została wyposażona w mocny silnik (nawet 13,6 kW), co pozwala im osiągnąć efektywność na poziomie do 800 kg/h – w zależności od wybranego modelu. To sprawia, że nasze suszarnie cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród profesjonalistów.

Niezawodna suszarnia aerodynamiczna do trocin

Do produkcji używamy wyłącznie wysokogatunkowych surowców. Dzięki temu suszarnie są odporne na zniszczenia wskutek urazów mechanicznych. Ponadto ich konstrukcja oddala ryzyko wystąpienia poważnych awarii. Przy regularnej konserwacji i użytkowaniu zgodnie z zaleceniami urządzenia mogą bezproblemowo funkcjonować latami.

Dobra cena zakupu

Wyróżniamy się nie tylko jakością oferty, ale też cenami. Suszarnia aerodynamiczna z naszego asortymentu zapewnia najlepszy stosunek ceny do jakości. Pod tym względem są bezkonkurencyjne.