Menu
Twój Koszyk

Aerodynamiczne suszarnie do trocin

Aerodynamiczna Suszarnia do Trocin SA-400 Aerodynamiczna Suszarnia do Trocin SA-400
Hot
Aerodynamiczna Suszarnia do Trocin SA-400  jest dobrym sposobem na utrzymanie silnego biznesu w zakresie pelletu. Rozpocznij swój własny eko-biznes już dziś dzięki aerodynamicznej suszarce do trocin SA-400 firmy TechnoMaszBud. Zrób pierwszy krok do czystszego świata, korzystając z naszej suszar..
69 530 zł
Bez podatku:85 522 zł
Suszarnia TechnoMaszBud SA-400 PRO przeznaczona jest do suszenia trocin i innej biomasy. Suszarnia składa się z pionowej wieży oraz komór suszarniczych, w których trociny wciągane są wentylatorem, wysuszane gorącym powietrzem. Suszarnia pozwoli Ci z sukcesem zakończyć proces przekształcenia Twojego ..
96 580 zł
Bez podatku:118 793 zł
Nasza aerodynamiczna suszarnia SA-600 jest specjalnie zaprojektowana do suszenia trocin, zrębków drzewnych, słomy, wytłoków owocowych i innych odpadów zbożowych. Posiada ona rurociąg o długości 25 metrów, bunkier kalibratora o pojemności 1 m3, 3 poszerzenia oraz moc wentylatora 5.5 kw. Wydajność sus..
90 210 zł
Bez podatku:110 958 zł
Firma TechnoMaszBud oferuje Aerodynamiczną Suszarnię do Trocin SA-400 PRO, która w połączeniu z linią serii LDG do produkcji pelletu daje możliwość zacząć biznes, produkując pellet paliwowy do kotłów, kominków i pieców. Główna różnica w stosunku do Suszarń SA-400 oraz SA-600..
120 830 zł
Bez podatku:148 621 zł
Dwuobwodowa aerodynamiczna suszarnia do trocin SA-800 to rurociąg aerodynamiczny, przez który cyrkuluje strumień gorącego powietrza. Źródłem ciepła jest podłączony piec na drewno / odpady drewne lub palnik na pellet IGNI-350. Idealnie pasuje do linii granulacji LDG-3000 DUO oraz LDG-4000 D..
110 540 zł
Bez podatku:135 964 zł
Dwuobwodowa aerodynamiczna suszarnia do trocin SA-800 PRO to rurociąg aerodynamiczny, przez który cyrkuluje strumień gorącego powietrza. Źródłem ciepła jest podłączony  palnik na pellet DOMNA-350. Automatyczne Palniki na pellet (DOMNA-250 lub DOMNA-350) są również kompa..
141 160 zł
Bez podatku:173 627 zł
Palnik na pellet DOMNA-250 ma maksymalną moc 250 kW i jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych, rolniczych, magazynowych i przemysłowych, szklarni, pomieszczeń produkcyjnych, do pracy pieców piekarniczych, generatorów pary itp.Ogrzewana powierzchnia do 3000 m2.Jest instalowany zaró..
27 050 zł
Bez podatku:33 272 zł
Palnik na pellet DOMNA-350 ma maksymalną moc 350 kW i jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych, rolniczych, magazynowych i przemysłowych, szklarni, pomieszczeń produkcyjnych, do pracy pieców piekarniczych, generatorów pary itp.Ogrzewana powierzchnia do 3000 m2.Jest instalowany zaró..
30 620 zł
Bez podatku:37 663 zł
Miernik wilgoci wilgotnościomierz Miernik wilgoci wilgotnościomierz
Hot
Miernik wilgotności drewna  jest przeznaczony do ekspresowej analizy wilgotności różnych gatunków drewna, zarówno w postaci wiórów, forniru, płyty pilśniowej, płyty wiórowej, MDF w zakresie od 6 do 100%.W standardowym zestawie znajduje się:Jednostka pomiarowa, 1szt.Głowica pomiarowa z kablem, 1..
535 zł
Bez podatku:658 zł
Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)

Dlaczego wysokiej klasy suszarnia aerodynamiczna do trocin jest dobrym pomysłem? Choć dla laika zakup takiego sprzętu może wydawać się niepotrzebnym wydatkiem — w końcu każdy materiał kiedyś wyschnie w sposób naturalny — tak naprawdę jest to istotny element linii granulującej, który w znacznym stopniu zwiększa wydajność całej aparatury. Nasza oferta obejmuje kilka wariantów tego typu urządzeń, w zależności od potrzeb oraz skali całej produkcji. Nasi doradcy pomogą Ci w wyborze rozwiązań, które najlepiej sprawdzą się w Twoim gospodarstwie!

Suszarnia aerodynamiczna do trocin — dlaczego warto?

Aerodynamiczne suszarnie do trocin to urządzenia w dużej mierze automatyczne, które po wstępnej kalibracji i zaprogramowaniu same wykonują pracę, do której zostały zaprojektowane. To właśnie łatwość obsługi, a także szybki montaż oraz możliwość bezproblemowej integracji z istniejąca linią, stanowią główne zalety tego typu wyposażenia.

Dlaczego usunięcie wilgoci jest tak istotne w procesie granulacji? Po prostu skutkuje to lepszej jakości produktem — w tym przypadku pelletem. Mokry surowiec odbija się na parametrach powstałego granulatu, stwarzając ryzyko gnicia oraz rozwoju grzybów, co utrudnia magazynowanie. Całkowite wyschnięcie surowca jest więc konieczne, a sprzęt dostępny w naszej ofercie nie tylko znacznie przyspiesza ten proces, ale także pozwala Ci na precyzyjną kontrolę jego przebiegu.

Nasze urządzenia oferują całą masę funkcjonalności oraz kilka trybów pracy, dzięki czemu możesz dokładnie nakreślić parametry procesu odprowadzania wilgoci. Automatyczny system zapłonu, dozownik paliwa do pieca, system monitorowania pracy, wygodny i przejrzysty panel sterowania, czujniki bezpieczeństwa czy też termostat — to tylko niektóre z możliwości.

Aerodynamiczne suszarnie do trocin — technologia dla Twojego gospodarstwa!

Sprawdź naszą selekcję suszarni aerodynamicznych do trocin! Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości — nasi doradcy z chęcią udzielą Ci dodatkowych informacji!

Skuteczne suszarnie

Prezentowany sprzęt został zaprojektowany w taki sposób, aby spełniał wysokie standardy jakościowe. Dotyczą one przede wszystkim wydajności oraz związanej z nią mocy. Dlatego każda suszarnia aerodynamiczna do trocin została wyposażona w mocny silnik (nawet 13,6 kW), co pozwala im osiągnąć efektywność na poziomie do 800 kg/h – w zależności od wybranego modelu. To sprawia, że nasze suszarnie cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród profesjonalistów.

Niezawodna suszarnia aerodynamiczna do trocin

Do produkcji używamy wyłącznie wysokogatunkowych surowców. Dzięki temu suszarnie są odporne na zniszczenia wskutek urazów mechanicznych. Ponadto ich konstrukcja oddala ryzyko wystąpienia poważnych awarii. Przy regularnej konserwacji i użytkowaniu zgodnie z zaleceniami urządzenia mogą bezproblemowo funkcjonować latami.

Dobra cena zakupu

Wyróżniamy się nie tylko jakością oferty, ale też cenami. Suszarnia aerodynamiczna z naszego asortymentu zapewnia najlepszy stosunek ceny do jakości. Pod tym względem są bezkonkurencyjne.