Menu
Twój Koszyk

Brykieciarki

Brykieciarka od firmy "TechnoMaszBud" serii Biopress jest przeznaczona do produkcji brykietów paliwowych ze słomy, siana, trzciny, sitowia. Biomasa powinna być wstępnie rozdrobniona do 5cm i mieć wilgotność od 10 do 30%. Tak samo na podstawie prasy do brykietu Biopress można skompletować linię ..
40 290 zł
Bez podatku:49 557 zł
Ta linia jest wyposażona w system odciągowy SO, który odciąga dym pod czas tworzenia brykietu i służy do wygodniejszej pracy na brykieciarce BIOPRESSBrykieciarka od firmy "TechnoMaszBud" serii Biopress jest przeznaczona do produkcji brykietów paliwowych ze słomy, siana, trzciny, sitowia. Biomasa pow..
45 670 zł
Bez podatku:56 174 zł
Ta linia jest wyposażona w system odciągowy SO, który odciąga dym pod czas tworzenia brykietu oraz rozdrabniacz RD-500 (11 kW) ze stołem i służy do wygodniejszej pracy na brykieciarce BIOPRESSBrykieciarka od firmy "TechnoMaszBud" serii Biopress jest przeznaczona do produkcji brykietów paliwowych ze ..
60 080 zł
Bez podatku:73 898 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

W ramach tej kategorii znajdą Państwo selekcję maszyn opracowanych z myślą o przemysłowej produkcji naturalnych materiałów opałowych. Brykieciarki dostępne w naszej ofercie to nowoczesne i wydajne urządzenia, których wydajność dochodzi do 240 kilogramów produktu na godzinę. Z uwagi na wysoką kulturę pracy oraz możliwość intensywnej eksploatacji, sprzęt tego typu znajduje zastosowanie w wielu branżach i obszarach profesjonalnych, jak również w obrębie prywatnych gospodarstw rolnych.

Brykieciarki — maszyny do produkcji naturalnego opału

Maszyny dostępne w naszej ofercie zdolne są do przetwarzania rozdrobnionego surowca — do 5 cm. Materiały, które mogą zostać wykorzystane przy produkcji brykietu to między innymi:

 • słoma z różnych roślin;
 • siano;
 • trzcina;
 • suszone zioła;
 • szuwary;
 • sitowie.

Zakres obsługiwanego surowca jest więc zatem stosunkowo szeroki, dzięki czemu urządzenia te wykorzystywane są w wielu różnych okolicznościach. Dodatkową zaletą jest prosta obsługa, która ułatwia przeszkolenie potencjalnych pracowników — surowiec umieszczany jest w bunkrze, skąd trafia do kamery ślimaka. Tam biomasa zostaje podgrzana i zmienia się w docelowy wyrób, a następnie kierowana jest do pojemnika.

Nasza oferta obejmuje zarówno pojedyncze maszyny, dostosowane do samodzielnego działania, jak i kompletne linie produkcyjne, składające się między innymi z rozdrabniarki, systemu odciągowego oraz stołu do załadunku biomasy. Maszyny pozwalają również na dostosowanie parametrów gotowego produktu — w tym jego zbitości oraz gęstości.

Maszyny do produkcji brykietu — dobra alternatywa dla drewna

Brykieciarki stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób szukających ekologicznej alternatywy dla najbardziej popularnych materiałów opałowych — węgla i drewna. Końcowy produkt jest tani w produkcji i nie wymaga żadnych chemicznych dodatków. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją techniczną naszych maszyn — więcej informacji w opisie konkretnego modelu. W przypadku pytań zachęcamy natomiast do kontaktu z naszymi doradcami.

Proponowane przez nas brykieciarki powstały z myślą o przemysłowej produkcji naturalnych materiałów opałowych. Dostępne w naszej ofercie maszyny do produkcji brykietu to nowoczesne i wydajne urządzenia, których wydajność wynosi nawet 240 kilogramów produktu na godzinę, co pozwala na łatwe przerobienie poszczególnych surowców i zwiększa tym samym efektywność całej produkcji. Ponadto ze względu na możliwość wyboru brykieciarek cechujących się różnymi parametrami technicznymi, wymiarami oraz ceną godną uwagi propozycję dla siebie znajdą zarówno osoby poszukujące profesjonalnych urządzeń do wymagających prac przemysłowych, jak i te, którym zależy na prywatnym użytku w obrębie gospodarstw rolnych. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której pojawiają się zaawansowane technologicznie brykieciarki mechaniczno tłokowe.

Maszyny do produkcji brykietu, które pozwalają na opłacalne wytwarzanie naturalnego opału

Jako doświadczony producent maszyn do produkcji granulatu pochodzącego z różnych materiałów zapewniamy Państwu przemyślany wybór wysokiej jakości urządzeń, które bardzo dobrze sprawdzają się podczas codziennych prac. Znajdujące się w naszej ofercie brykieciarki pozwalają między innymi na sprawne wytworzenie naturalnych materiałów opałowych, które nie będą wytwarzały szkodliwych toksyn podczas spalania ani nieprzyjemnych zapachów. Dzieje się tak, ponieważ zaawansowana technologicznie brykieciarka tłokowa umożliwia przygotowanie opału między innymi z takich materiałów, jak:

 • żytnia słoma;
 • pszenna słoma;
 • jęczmienna słoma;
 • owsiana słoma;
 • rzepakowy słoma;
 • kukurydziana słoma;
 • słoma ryżowa;
 • słoma sojowa;
 • siano – suszone zioła.

Warto również wspomnieć, że proponowane przez nas maszyny do produkcji brykietu bardzo dobrze radzą sobie z surowcami o frakcji 1-5 cm i poziomie wilgotności wynoszącym 10-30%. Pozwalają przy tym na wytworzenie brykietu o regulowanej gęstości, a także o różnej długości, co zapewnia lepsze dopasowanie produktu do naszych potrzeb i wymagań. Dodatkową zaletą jest prosta obsługa brykieciarek, która ułatwia przeszkolenie pracowników – surowiec umieszczany jest w bunkrze, skąd trafia do kamery ślimaka. Tam biomasa zostaje podgrzana oraz sprasowana i zmienia się w docelowy wyrób, a następnie kierowana jest do osobnego pojemnika.

Nasza oferta obejmuje zarówno pojedyncze brykieciarki tłokowe, dostosowane do samodzielnego działania, jak i kompletne linie produkcyjne, składające się między innymi z rozdrabniarki, systemu odciągowego oraz stołu do załadunku biomasy. Dzięki temu mogą Państwo samodzielnie ocenić, która brykieciarka okaże się lepiej dopasowana do aktualnych potrzeb i zapewni odpowiedni stosunek ceny do jakości oraz funkcjonalności.

Nowoczesne brykieciarki pozwalające znaleźć ciekawą alternatywę dla opału drewnem

Brykieciarki stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób szukających ekologicznej alternatywy dla najbardziej popularnych materiałów opałowych – węgla i drewna. Końcowy produkt jest tani w produkcji i nie wymaga stosowania żadnych chemicznych dodatków. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją techniczną naszych maszyn – więcej informacji znajdą Państwo w opisie konkretnego modelu. W przypadku pytań zachęcamy natomiast do kontaktu z naszymi doradcami.