Menu
Twój Koszyk

Rozdrabniacze

Alligator-18 to wyjątkowy rozdrabniacz balotów słomy, który zapewnia doskonałe rozdrobnienie i przetwarzanie słomy lub siana. Wyposażony w silnik elektryczny o mocy 47,2 kW, ten potężny urządzenie oferuje wydajność do 1500 kg/h, przy jednoczesnym utrzymaniu wilgotności surowca na poziomie do 25..
80 190 zł
Bez podatku:98 634 zł
Rębak AK-800 to niezawodne narzędzie do rozdrabniania drewna, które zapewnia skuteczne i efektywne przetwarzanie odpadów drzewnych na zrębki technologiczne i opałowe. Wyposażony w silnik elektryczny o mocy 30 kW, ten rębak oferuje imponującą wydajność, która może sięgnąć nawet 2-4 ton na godzinę got..
62 490 zł
Bez podatku:76 863 zł
Rozdrabniacz do drzewna / Rębak CR-500 Rozdrabniacz do drzewna / Rębak CR-500
Hot
Dzięki CR-500 uzyskasz sposób przetwarzania odpadów i gałęzi drzewnych do 100mm. Maszyna ta jest idealnym rozwiązaniem do przetwarzania odpadów drzewnych i gałęzi na zrębki o frakcji od 5 mm do 50 mm. Może również przetwarzać listwy i inne rodzaje odpadów drzewnych.         ..
17 130 zł
Bez podatku:21 070 zł
Rozdrabniacz do drzewna / Rębak ZUBR Rozdrabniacz do drzewna / Rębak ZUBR
Hot
ZUBR to nowość od TechnoMaszBud. To jest rębak typu bębnowego do rozdrabniania, utylizacji i przetwarzania wszelkich odpadów drzewnych, gałęzi, odpadów produkcji mebli (Płyta wiórowa, Płyta pilśniowa, sklejka), odpadów tartacznych i wiele więcej na zrębki technologiczne lub paliwowe, masę drzewną do..
63 800 zł
Bez podatku:78 474 zł
Rozdrabniacz do słomy, siana RDS-30 Rozdrabniacz do słomy, siana RDS-30
Hot
Rozdrabniacz słomy, siana rds-30 to doskonałe narzędzie do siekania słomy, siana i ziół dla Twoich pupili. Charakteryzuje się łatwą w obsłudze konstrukcją i jest kompaktowy, co ułatwia przechowywanie. Energooszczędny rozdrabniacz słomy do domu i ogrodu, który rozdrabnia resztki pożniwne od siana do ..
2 080 zł
Bez podatku:2 558 zł
Rozdrabniacz służy do rozdrabniania słomy, siana (o wilgotności do 25%), trocin, wiórów, makulatury, zioła oraz innych materiałów. Idealnie dopasowany do linii do produkcji pelletu opalowego, granulatu oraz brykietu.Uzyskana frakcja jest również wykorzystywana do produkcji kompostu ze słomy w gospod..
12 970 zł
Bez podatku:15 953 zł
Rozdrabniacz tarczowy RM-41 przeznaczony jest do rozdrabniania odpadów z drewna na zrębki technologiczne i opałowe. Rębak RM-41 jest stosowany w przedsiębiorstwach leśnych, zakładach drzewnych, zakładach Celulozowo-Papierniczych itp. Powstałe zrębki mogą być wykorzystywane do ogrzewania w kotłach, d..
62 490 zł
Bez podatku:76 863 zł
Rozdrabniacz do słomy, siana i ziarna RD-250 jest idealny dla każdego gospodarstwa. Może szybko przetwarzać siano i słomę, a także zboża, takie jak pszenica, jęczmień, owies i inne. RD-250 został zaprojektowany tak, aby był wystarczająco mocny, aby zmiażdżyć nawet najtwardsze ziarna. Monto..
5 140 zł
Bez podatku:6 322 zł
Rozdrabniacz jest maszyną do rozdrabniania słomy, siana, trocin, wiórów i makulatury o maksymalnej wilgotności 25% w celu produkcji peletów, granulatów i brykietów,  do produkcji kompostu ze słomy oraz jako ściółka dla zwierząt, ptaków. Montujemy sita od 3mm do 20mm. Można podłączyć r..
17 510 zł
Bez podatku:21 537 zł
Kupując jednostkę wyposażenia KGM-100+ otrzymujesz dwie maszyny do produkcji pasz dla twoich zwierząt w jednej. Obie maszyny napędzane są z jednego silnika przez koło pasowe. Granulator i śrutownik działają autonomicznie, wystarczy przestawić pas do innego koła pasowego Na granulatorze montuj..
7 115 zł
Bez podatku:8 751 zł
Wyświetlono: 1 do 10 z 10 (1 stron)

Dostarczamy wydajnych i bezpiecznych rozwiązań w zakresie indywidualnych maszyn przemysłowych, jak również kompletnych linii produkcyjnych. Nasza oferta obejmuje rozdrabniacze dostępne w kilku wariantach, które doskonale sprawdzą się niezależnie od skali przedsięwzięcia. Stawiamy na różnorodność — wśród naszych propozycji znajdziesz modele dostosowane do różnego rodzaju surowca, od zbóż, aż po rośliny zielone. Sprawdź nasze propozycje i zdecyduj, który model najlepiej sprawdzi się w Twoim zakładzie!

Rozdrabniacze przemysłowe — skuteczne rozwiązania dla Twojego biznesu!

Rozdrabniacze dostępne w ramach tej kategorii naszego sklepu stanowią nieodzowny element linii wytwarzającej materiał paliwowy w postaci brykietu lub pelletu. Znajdują one również zastosowanie przy produkcji paszy oraz ściółki dla zwierząt hodowlanych. Jaki surowiec może zostać przetworzony przez tego typu urządzenia? Prezentowany sprzęt — w zależności od modelu — poradzi sobie ze zbożem, słomą, sianem i roślinami zielonymi, a także z gałęziami, listowiem oraz innymi odpadami drzewnymi w rodzaju trocin, wiórów czy też ścinek poprodukcyjnych. Niektóre modele dostosowane są również do przerabiania makulatury.

Lista zastosowań tego typu maszyn jest stosunkowo długa, co wynika pośrednio z ilości wariantów dostępnych w naszym asortymencie. Znajdziesz tutaj zarówno niewielkie modele, idealnie dostosowane do użytku własnego na terenie gospodarstwa, jak i maszyny rozbudowane o podajnik oraz system odprowadzania przerobionego materiału, zaprojektowane z myślą o zastosowaniach profesjonalnych. Maszyny mogą funkcjonować indywidualnie lub jako element większej linii produkcyjnej.

Automatyzacja przemysłu — postaw na rozdrabniacze z naszej oferty!

Szczegółowe parametry konkretnych modeli rozdrabniaczy — jak wymiary, moc, prędkość obrotowa czy też sugerowany rodzaj surowca — zawarte zostały w opisie danej oferty. Jednocześnie zapraszamy również do zapoznania się z pełnym wymiarem naszego asortymentu, a w przypadku jakichkolwiek pytań — do kontaktu z naszymi doradcami.

Wielofunkcyjne sieczkarnie

Prezentowany sprzęt można zastosować do wielu różnych materiałów. Rozdrabniacz do słomy nadaje się do przetwarzania także siana, makulatury oraz podsuszonej zielonki z traw. Z kolei modele tarczowe dadzą sobie radę z gałęziami drzew o średnicy do 160 mm, deskami, zrzynami, obrzynami czy odpadami drzewnymi. Sieczkarnie można więc zaangażować do pracy w wielu różnych przedsiębiorstwach.

Wydajny rozdrabniacz do słomy

Nasze maszyny zostały wyposażone w mocne silniki. Dzięki temu rozdrabniacz do siana jest w stanie osiągnąć bardzo wysoką wydajność. W zależności od modelu i materiału może ona sięgać nawet 500 kg/h.

Rozdrabniacz do siana w dobrej cenie

Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać konkurencyjność oferty pod każdym względem. Dlatego rozdrabniacz do słomy wyróżnia się nie tylko trwałością, wydajnością oraz uniwersalnością, ale też przystępną ceną. Koszt zakupu zaczyna się już od kilku tysięcy złotych. Bardziej zaawansowane modele również powinny zwrócić uwagę swoją atrakcyjną ceną.