Menu
Twój Koszyk

Przenośniki Pneumatyczne

Nasz przenośnik pneumatyczny PP-360 to proste i niezawodne w obsłudze urządzenie, które jest przeznaczone do transport drobnych surowców takich jak trociny, wióry, odpady słonecznikowe, rozdrobnione siano/słoma, tworzywa sztuczne i wiele innych materiałów, które nie boją się kontaktu z poruszającym ..
8 900 zł
Bez podatku:10 947 zł
Nasz przenośnik pneumatyczny PP-360 to proste i niezawodne w obsłudze urządzenie, które jest przeznaczone do transport drobnych surowców takich jak trociny, wióry, odpady słonecznikowe, rozdrobnione siano/słoma, tworzywa sztuczne i wiele innych materiałów, które nie boją się kontaktu z poruszają..
9 460 zł
Bez podatku:11 636 zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Na tej stronie możecie zapoznać się z przenośnikami pneumatycznymi naszej produkcji. Sprzęt ten zwiększy wydajność produkcji, przyspieszy czas pracy i doprowadzi proces produkcyjny do automatyzacji. Przenośnik pneumatyczny naszej produkcji są stosowane do transportu materiałów sypkich. Przenośniki można zakupić jako oddzielne jednostki lub w komplecie z wyposażeniem do produkcji pelletu i mieszanek paszowych.

Nowoczesne przenośniki pneumatyczne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przenośników pneumatycznych naszej produkcji. Jesteśmy specjalistami w zakresie projektowania i wytwarzania maszyn wykorzystywanych w rolnictwie i różnych gałęziach przemysłu. Dostępne przenośniki pneumatyczne skutecznie zwiększają wydajność produkcji, przyspieszają czas pracy i automatyzują proces produkcyjny.

Nowoczesny przenośnik pneumatyczny TechnoMaszBud to maszyna wykorzystywana do transportu materiałów sypkich. Przy pomocy mechanizmu ssąco-tłoczącego szybko załadowuje lub rozładowuje drobne surowce, takie jak m.in. odpady słonecznika, wióry, trociny, rozdrobnioną słomę i siano oraz plastik. Przenośniki można zakupić jako oddzielne jednostki lub w komplecie z wyposażeniem do produkcji pelletu i mieszanek paszowych.

Funkcjonalne i niezawodne dmuchawy do zboża

Projektując i produkując dmuchawy, korzystamy z nowoczesnych technologii, dzięki czemu oferowane maszyny są tak funkcjonalne i wydajne. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i komponentów zapewnia natomiast trwałość, solidność i bezproblemowe działanie urządzeń. Specjalna konstrukcja gwarantuje, że przenośniki pneumatyczne nie uszkadzają produktów podczas pracy, co ma kluczowe znaczenie w przechowywaniu niektórych surowców.

Dlaczego warto wybrać przenośnik pneumatyczny?

Pneumatyczny system przenosi sypkie towary, wykorzystując powietrze wydobywające się z rurociągów. W porównaniu z przenośnikami mechanicznymi modele pneumatyczne wymagają mniej konserwacji dzięki wbudowaniu mniejszej liczby części ruchomych. Sprzęt może być używany zarówno na terenie gospodarstwa, jak i na polu. Wsysanie surowca odbywa się bezpośrednio z zasypanych dołów bądź z ziemi. Urządzenie pozwala na przenoszenie materiału w pionie i poziomie. Specjalna konstrukcja z obiegiem zamkniętym zapobiega zanieczyszczeniu surowca, a także znacznie redukuje jego straty.

Praktyczna dmuchawa stanowi znakomitą inwestycję, która usprawnia i przyspiesza pracę w gospodarstwie. Stosowanie sprzętu umożliwia mechanizację transportu, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Dodatkowo przenośniki pneumatyczne można wyposażyć w cyklon i dodatkowy odcinek rury falistej, co zwiększy funkcjonalność urządzeń i lepiej dostosuje je do potrzeb gospodarstwa.

Jako producent maszyn gwarantujemy najwyższą jakość i funkcjonalność naszych wyrobów. Ponadto zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę zamówień. Doradzamy też w wyborze odpowiedniego modelu maszyny, dopasowanego idealnie do wymagań danego gospodarstwa lub firmy.