Menu
Twój Koszyk

Przenośniki Pneumatyczne

Prezentujemy Państwu przenośnik pneumatyczny PP-420 do podawania drobnych surowców, takich jak: trociny, wióry, odpady słonecznika, rozdrobnione siano/słoma, plastik i wiele innych, które nie boją się kontaktu z ruchomymi częściami przenośnika. Transport pneumatyczny może być stosowany np. na polu j..
4 921 zł
Bez podatku:6 053 zł
Prezentujemy Państwu przenośnik pneumatyczny PP-420 do podawania drobnych surowców, takich jak: trociny, wióry, odpady słonecznika, rozdrobnione siano/słoma, plastik i wiele innych, które nie boją się kontaktu z ruchomymi częściami przenośnika. Transport pneumatyczny może być stosowany np na polu ja..
5 175 zł
Bez podatku:6 365 zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Na tej stronie możecie zapoznać się z przenośnikami pneumatycznymi naszej produkcji. Sprzęt ten zwiększy wydajność produkcji, przyspieszy czas pracy i doprowadzi proces produkcyjny do automatyzacji. Przenośnik pneumatyczny naszej produkcji są stosowane do transportu materiałów sypkich. Przenośniki można zakupić jako oddzielne jednostki lub w komplecie z wyposażeniem do produkcji pelletu i mieszanek paszowych.