Menu
Twój Koszyk

Przenośniki Taśmowe

PK-2, nowe urządzenie firmy TechnoMaszBud. Nasi specjaliści nieustannie poszukują ulepszeń i nowych rozwiązań. Tworzone przez nas linie do granulacji LDG-2000 kombi + i LDG-3000 kombi oznaczały konieczność stworzenia większej liczby urządzeń do załadunku surowca, lub suszarni.&nb..
9 790 zł
Bez podatku:12 042 zł
Przenośnik taśmowy PT-250 to urządzenie, które zwiększy wydajność produkcji, przyspieszy czas pracy i doprowadzi do automatyzacji procesu produkcyjnego. Przenośnik taśmowy PT-500 z powodzeniem wykorzystywany jest do produkcji materiałów sypkich i twardych.Jaka jest różnica między przenośnikiem taśmo..
9 220 zł
Bez podatku:11 341 zł
Przenośnik Taśmowy PT-500 Przenośnik Taśmowy PT-500
Bestseller
Przenośnik taśmowy PT-500 to urządzenie, które zwiększy wydajność produkcji, przyspieszy czas pracy i doprowadzi do automatyzacji procesu produkcyjnego. Przenośnik taśmowy PT-500 z powodzeniem wykorzystywany jest do produkcji materiałów sypkich i twardych. Jaka jest różnica między przenośnikiem t..
10 540 zł
Bez podatku:12 964 zł
Nadszedł czas, aby znaleźć najlepszy przenośnik taśmowy dla Twojej firmy. Na co czekasz? PT-1000 to wysokiej jakości, trwały przenośnik taśmowy, który zwiększy wydajność na produkcji. Przenośnik taśmowy PT-1000 jest przeznaczony do szybkiego i  transportu materiałów spaletyzowanych lu..
11 980 zł
Bez podatku:14 735 zł
Przenośniki Taśmowe na zamówienie
Bestseller
Przenośniki taśmowe możemy dostosować do konkretnych potrzeb klienta. Jak tylko poprosisz o wycenę, wycenimy projekt i ustalimy jego koszt w ciągu kilku dni roboczych.Przenośniki taśmowe to doskonały sposób na przyspieszenie produkcji i zwiększenie jej wydajności. Przenośniki taśmowe to popular..
0 zł
Bez podatku:0 zł
Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)

Tutaj Państwo możecie zapoznać się z przenośnikami taśmowymi naszej produkcji. To urządzenie zwiększy wydajność produkcji, przyspieszy czas pracy, doprowadzi proces produkcyjny do automatyzmu. Transportery produkcji TMBPolska są z powodzeniem stosowane w produkcji materiałów sypkich, grudkowych lub pojedynczych sztuk. Przenośniki można kupić jako oddzielny zespół lub w komplecie z linią do produkcji pelletu i pasz. 

Przenośniki taśmowe do materiałów sypkich

Przenośniki taśmowe TechnoMaszBud to nowoczesne urządzenia wykorzystywane do produkcji materiałów bryłowych, sypkich, twardych i kawałkowych różnego typu. Przenośnik taśmowy można nabyć jako oddzielną jednostkę do produkcji albo zakupić w komplecie z linią do granulacji pelletu i pasz. Sprawdzi się on jako dodatkowy osprzęt służący do załadunku surowca do kalibratora linii bądź suszarni.

Wszystkie maszyny projektujemy i produkujemy z materiałów i komponentów najlepszego gatunku, pochodzących od sprawdzonych dostawców. To daje gwarancję wytrzymałości i długotrwałej żywotności sprzętów. Nasze modele zachowują swe walory użytkowe i działają niezawodnie przez długi czas.

Zalety przenośników taśmowych

Przenośniki taśmowe produkcji TMB Polska to wielofunkcyjne urządzenia umożliwiające automatyzację procesu produkcyjnego. Pozwalają zwiększyć wydajność produkcji i przyspieszyć czas pracy, co przekłada się na zmniejszenie kosztów pracy. Taśma przenośnika wytrzymuje zarówno niskie, jak i wysokie temperatury, co umożliwia jej stosowanie w różnych dziedzinach produkcji.

W porównaniu z analogami nasze przenośniki taśmowe wyróżniają się znacznie lepszym napędem i wydajnością. Dzięki wyposażeniu w praktyczne wentylatory urządzenia umożliwiają chłodzenie granulek, co pozwala skrócić czas produkcji. Nie trzeba bowiem czekać na samoczynne ochłodzenie się surowca bądź tracić czas na przeniesienie materiału do innej maszyny chłodzącej. Po schłodzeniu produkty są od razu gotowe do załadunku w dużych workach typu big-bag. Nasze modele wyposażyliśmy ponadto w ścianowy typ taśmy nośnej.

Skrobaki w przenośnikach wykonujemy z bezpiecznego, a jednocześnie przyjaznego dla środowiska materiału. To sprawia, że nasze urządzenia można bez obaw wykorzystywać w przemyśle spożywczym. Optymalna prędkość pasa oraz wysoka wydajność wpływają na funkcjonalność sprzętu. Kompaktowe wymiary sprawiają natomiast, że przenośnik taśmowy nie wymaga dużej przestrzeni roboczej. Zaletą maszyn TMB Polska jest też łatwa obsługa oraz niskie zużycie energii, co wpływa korzystnie na wysokość rachunków za energię elektryczną.

Przenośnik taśmowy na zamówienie

Nasza oferta obejmuje przenośniki taśmowe różniące się m.in. wymiarami, wydajnością i mocą silnika. Oprócz gotowych modeli oferujemy również możliwość wykonania przenośnika taśmowego na zamówienie, dopasowanego do indywidualnych wymagań oraz projektu Klienta. Dostarczamy maszyny o dowolnych wymiarach. Zapewniamy szybką wycenę projektu i fachowe doradztwo w zakresie stworzenia odpowiedniego sprzętu.