Menu
Twój Koszyk

Przenośniki Taśmowe

PK-2 - nowe urządzenie Firmy "TechnoMaszBud". Nasi specjaliści nieustannie pracują nad ulepszeniami i nowymi rozwiązaniami. Po stworzeniu linii do granulacji LDG-2000 kombi + i LDG-3000 kombi  pojawiła się potrzeba w dodatkowym sprzęcie do załadunku surowca do kalibratora linii lub suszarni. Ty..
9 480 zł
Bez podatku:11 660 zł
Rodzaje i ceny na przenośnik taśmowy PT-250:Przenośnik taśmowy PT-250 (z wentylatorami) - 7 145 zł. nettoPrzenośnik taśmowy PT-250 (bez wentylatorów) - 6 120 zł. nettoPT-250 to sprzęt, który zwiększy wydajność produkcji, przyspieszy czas pracy oraz doprowadzi do automatyzacji procesu produ..
7 730 zł
Bez podatku:9 508 zł
Przenośnik Taśmowy PT-500 Przenośnik Taśmowy PT-500
Hot
Rodzaje i ceny na przenośnik taśmowy PT-500:Przenośnik taśmowy PT-500 (z wentylatorami) - 7 697 zł. Przenośnik taśmowy PT-500 (bez wentylatorów) - 6 546 zł.PT-500 to sprzęt, który zwiększy wydajność produkcji, przyspieszy czas pracy oraz doprowadzi do automatyzacji procesu produkcy..
9 610 zł
Bez podatku:11 820 zł
Rodzaje i ceny na przenośników taśmowych PT-1000:Przenośnik taśmowy PT-1000 (z wentylatorami) - 10 180 zł.Przenośnik taśmowy PT-1000 (bez wentylatorów) - 8 059 zł.Taśmociąg PT-1000 to sprzęt, który zwiększy wydajność produkcji, przyspieszy czas pracy oraz doprowadzi do automatyzacji p..
10 070 zł
Bez podatku:12 386 zł
Przenośniki Taśmowe na zamówienie
Hot
Przenośniki Taśmowe na zamówienie o dowolnych wymiarach na życzenie klienta. Wycena projektu w 1-2 dniPrzenośnik Taśmowy to sprzęt, który zwiększy wydajność produkcji, przyspieszy czas pracy oraz doprowadzi do automatyzacji procesu produkcyjnego. Przenośnik taśmowy jest z powodzeniem stoso..
0 zł
Bez podatku:0 zł
Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)

Tutaj Państwo możecie zapoznać się z przenośnikami taśmowymi naszej produkcji. To urządzenie zwiększy wydajność produkcji, przyspieszy czas pracy, doprowadzi proces produkcyjny do automatyzmu. Transportery produkcji TMBPolska są z powodzeniem stosowane w produkcji materiałów sypkich, grudkowych lub pojedynczych sztuk. Przenośniki można kupić jako oddzielny zespół lub w komplecie z linią do produkcji pelletu i pasz. 

Przenośniki taśmowe do materiałów sypkich

Przenośniki taśmowe TechnoMaszBud to nowoczesne urządzenia wykorzystywane do produkcji materiałów bryłowych, sypkich, twardych i kawałkowych różnego typu. Przenośnik taśmowy można nabyć jako oddzielną jednostkę do produkcji albo zakupić w komplecie z linią do granulacji pelletu i pasz. Sprawdzi się on jako dodatkowy osprzęt służący do załadunku surowca do kalibratora linii bądź suszarni.

Wszystkie maszyny projektujemy i produkujemy z materiałów i komponentów najlepszego gatunku, pochodzących od sprawdzonych dostawców. To daje gwarancję wytrzymałości i długotrwałej żywotności sprzętów. Nasze modele zachowują swe walory użytkowe i działają niezawodnie przez długi czas.

Zalety przenośników taśmowych

Przenośniki taśmowe produkcji TMB Polska to wielofunkcyjne urządzenia umożliwiające automatyzację procesu produkcyjnego. Pozwalają zwiększyć wydajność produkcji i przyspieszyć czas pracy, co przekłada się na zmniejszenie kosztów pracy. Taśma przenośnika wytrzymuje zarówno niskie, jak i wysokie temperatury, co umożliwia jej stosowanie w różnych dziedzinach produkcji.

W porównaniu z analogami nasze przenośniki taśmowe wyróżniają się znacznie lepszym napędem i wydajnością. Dzięki wyposażeniu w praktyczne wentylatory urządzenia umożliwiają chłodzenie granulek, co pozwala skrócić czas produkcji. Nie trzeba bowiem czekać na samoczynne ochłodzenie się surowca bądź tracić czas na przeniesienie materiału do innej maszyny chłodzącej. Po schłodzeniu produkty są od razu gotowe do załadunku w dużych workach typu big-bag. Nasze modele wyposażyliśmy ponadto w ścianowy typ taśmy nośnej.

Skrobaki w przenośnikach wykonujemy z bezpiecznego, a jednocześnie przyjaznego dla środowiska materiału. To sprawia, że nasze urządzenia można bez obaw wykorzystywać w przemyśle spożywczym. Optymalna prędkość pasa oraz wysoka wydajność wpływają na funkcjonalność sprzętu. Kompaktowe wymiary sprawiają natomiast, że przenośnik taśmowy nie wymaga dużej przestrzeni roboczej. Zaletą maszyn TMB Polska jest też łatwa obsługa oraz niskie zużycie energii, co wpływa korzystnie na wysokość rachunków za energię elektryczną.

Przenośnik taśmowy na zamówienie

Nasza oferta obejmuje przenośniki taśmowe różniące się m.in. wymiarami, wydajnością i mocą silnika. Oprócz gotowych modeli oferujemy również możliwość wykonania przenośnika taśmowego na zamówienie, dopasowanego do indywidualnych wymagań oraz projektu Klienta. Dostarczamy maszyny o dowolnych wymiarach. Zapewniamy szybką wycenę projektu i fachowe doradztwo w zakresie stworzenia odpowiedniego sprzętu.