Menu
Twój Koszyk

Linie do Produkcji Pelletu

Linia do produkcji pelletu i pasz LDG-2000 KOMBI od firmy TechnoMaszBud, na bazie peleciarki PRIME-200, przeznaczona jest do produkcji granulek od 2 mm do 8 mm z różnych rodzajów surowców:  trocin, wiór, pyłu oraz innych odpadów branży stolarskiej oraz tartacznej. Możliwość robienia p..
32 465 zł
Bez podatku:39 932 zł
Możliwość zrobienia testu peletowania twojego surowca na tej linii u nas na magazynie!Linia do produkcji pelletu i pasz LDG-3000 KOMBI od firmy TechnoMaszBud, na bazie peleciarki PRIME-300, przeznaczona jest do produkcji granulek od 2 mm do 8 mm z różnego rodzajów surowców, w tym trocin, wiór, ..
44 839 zł
Bez podatku:55 152 zł
Linia do granulacji pelletu LDG-3000 DUO | 48 KW Linia do granulacji pelletu LDG-3000 DUO | 48 KW
Nowość
Nowa linia do produkcji pelletu od TechnoMaszBud! LDG-3000 DUO!  Dzięki wymagającym klientom oraz naszym inżynierom udało się skonstruować linie, która pozostaje niezawodną  ale ma dwa razy większą wydajność. To polega na połączeniu dwóch niezawodnych granulatorów / peleciar..
77 353 zł
Bez podatku:95 144 zł
Oferujemy kompleksowe linie do produkcji pasz granulowanych. W zależności od wymagań klienta możemy zaoferować sprzęt o różnych cechach konstrukcyjnych i różnych zdolnościach produkcyjnych. Linia do produkcji paszy granulowanej jest często naturalnym rozwiązaniem dla Zakładu Przetwórstwa zbożowego l..
70 662 zł
Bez podatku:86 914 zł
Linia do produkcji Pellet, Pasz  LDG-3000 (MAX) - zupełnie nowy sprzęt, który pozwoli Ci otworzyć własną linię do produkcji pellet paliwowych i granulowanej paszy. Sprzęt pomaga rozwiązać problem z przetwarzaniem odpadów. Ponadto linia LDG-3000 (MAX) ma niewielkie gabaryty, co pozwala na rozpoc..
47 606 zł
Bez podatku:58 555 zł
Linia do granulacji LDG-4000 (KOMBI) wyposażona w granulator PRIME-400, o parametrach technicznych można dowiedzieć się tutaj.W przedstawionej linii do produkcji pelletu połączyliśmy ślimak podający i mieszałkę w jeden system podawania surowca do peleciarki. Dodatkowo w zestawie jest ..
56 120 zł
Bez podatku:69 028 zł
Linia do granulacji LDG-4000 (DUO) | 78 KW Linia do granulacji LDG-4000 (DUO) | 78 KW
Nowość
Nowa linia do produkcji pelletu od TechnoMaszBud! LDG-4000 DUO! Dzięki wymagającym klientom oraz naszym inżynierom udało się skonstruować linie, która pozostaje niezawodną  ale ma dwa razy większą wydajność. To polega na połączeniu dwóch niezawodnych granulatorów / peleciarek&nbs..
88 261 zł
Bez podatku:108 561 zł
Linia do granulacji LDG-4000 (MAX) wyposażona w granulator PRIME-400, o parametrach technicznych można dowiedzieć się tutaj.Linia LDG-4000 przeznaczona jest do produkcji pelletu zarówno z drzew liściastych jak i drzew iglastych oraz do produkcji granulatu z mieszanki paszowej. W ..
56 575 zł
Bez podatku:69 587 zł
Linia do produkcji pelletu LDG-4000 MAX + to odmiana linii serii LDG-4000 firmy TechnoMaszBud. Ten zestaw różni się nieco od swojego odpowiednika KOMBI/ MAX tym, że jest wyposażony w podajnik PS-1500 (1,5 m3), który również pełni funkcję cyklonu (wyposażony w worki odpylacze). Istnieje możliwość..
62 254 zł
Bez podatku:76 572 zł
Przedsiębiorstwo "TechnoMaszBud" produkuje i sprzedaje matryce  do Peleciarek / Granulatorów  Prime o średnicy  150 mm, 205 mm 216 mm, 300 mm, 400 mm z otworami roboczymi 2, 3, 4, 5, 6, 8 mm. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej i poddawane obróbce cieplnej..
0 zł
Bez podatku:0 zł
 "TechnoMaszBud" produkuje i sprzedaje rolki do Peleciarek / Granulatorów. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej i poddawane obróbce cieplnej. Rodzaje i ceny na rolki do Peleciarki / Granulatora:Rolki do peleciarki / granulatora Prime-150, 4 kW - 658 zł nett..
0 zł
Bez podatku:0 zł
TMBPolska produkuje i sprzedaje wały główne do Peleciarek / Granulatorów. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej i poddawane obróbce cieplnej. Rodzaje i ceny na wały główne do Peleciarki / Granulatora:Wał do peleciarki / granulatora Prime-150, 4 kW - 100 zł netto...
0 zł
Bez podatku:0 zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 16 (2 stron)

Nowoczesna linia do produkcji pelletu

W tej kategorii można zapoznać się ze wszystkimi naszymi rodzajami linii do produkcji pelletu. Oferujemy wyłącznie najnowocześniejsze i najbardziej wydajne urządzenia, które są przeznaczone do produkcji pelletu na opał, na użytek własny i sprzedaż, jak również przygotowania granulowanych pasz dla zwierząt. Maszyna do pelletu z łatwością przetworzy trociny twardych i iglastych gatunków drewna, odpady zbożowe, plewy, trawę, siano, łuski nasion itp., a także odpady po produkcji tworzyw sztucznych, mieszanki paszowe z zbożowym składem.

Linie do pelletu o najlepszych parametrach

W skład naszej oferty wchodzą urządzenia wydajne i niezawodne, które sprawdzać się będą w Państwa gospodarstwach na przestrzeni wielu lat. Zaopatrujemy Klientów wyłącznie w sprawdzone rozwiązania, które pozwolą na efektywne przygotowywanie pasz dla zwierząt, a także przetwarzanie rozmaitych materiałów.

W ofercie TMBPolska znajdziecie Państwo linie do pelletu o różnych parametrach – polecamy zarówno urządzenia 11 kW, 14 kW i 25 kW, jak również te najbardziej wydajne – 40 kW i 43 kW, które pozwolą na efektywną produkcję przez wiele lat. O wysokiej jakości nawet tych najtańszych linii do produkcji pelletu niech świadczy fakt, że są one w stanie pracować z następującą wydajnością:

  • Mieszanka paszowa – do 700 kg/h;
  •  Trociny –  do 450 kg/h.
  • Słoma / Siano - do 400 kg/h.
  • Łuska słonecznika - do 450 kg/h.
  •  Odpady zbożowe - do 550 kg/h.

Oczywiście w ofercie znajdują się również wydajniejsze rozwiązania, a wybór konkretnego produktu pozostawiamy Państwu. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań, zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na pytania i doradzą zakup linii do pelletu, która będzie dostosowana do potrzeb gospodarstwa.

Doskonałe parametry to nie wszystko – chcąc wspierać naszych Klientów w codziennych pracach, zastosowaliśmy również przydatne technologie, takie jak połączenie ślimaka podającego i mieszałki w jednym systemie, nawilżacza do surowców i inne. W ten sposób zyskujecie Państwo rozwiązanie funkcjonalne, a do tego ergonomiczne i energooszczędne. Nasze linie do produkcji pelletu są niewielkie gabarytowo, dzięki czemu nie zajmują wiele miejsca, co jest ich kolejną korzyścią.

Warto dodać, że nasze linie zostały wyposażone w najbardziej funkcjonalne rozwiązania - mocny silnik, ruchome rolki, matrycę z otworami o różnej średnicy i wiele innych elementów. Możecie Państwo zamówić zarówno cały system, jak również pojedyncze części robocze. Zachęcamy do kontaktu z naszymi operatorami również wtedy, gdy pragniecie dostosować rodzaj wyposażenia do własnych potrzeb.

Do każdego Klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, dzięki czemu zyskaliśmy wielu zaufanych partnerów w całej Polsce!

Dlaczego linie do pelletu od TMBPolska?

  • Zostały stworzone w oparciu o nowoczesne technologie, przez specjalistów w tej dziedzinie – dzięki temu zapewniają największą wydajność prowadzonych prac.
  • Są ergonomiczne, energooszczędne i zajmują niewiele miejsca, sprawdzając się zarówno w domu, jak i biznesie.
  • Są uniwersalne, ponieważ sprawdzają się w peletowaniu i granulowaniu różnego rodzaju surowców, w tym trocin twardych i iglastych gatunków drewna, odpadów zbożowych, plew, trawy, siana, łusek nasion i nie tylko.
  • Są niezawodne na przestrzeni wielu lat prowadzonych działań, ponieważ do ich stworzenia wykorzystano najlepsze materiały i elementy.
  • Pozwalają na natychmiastowe rozpoczęcie własnej produkcji pelletu i osiągania satysfakcjonujących zysków.

Nie tylko linia do produkcji pelletu i granulacji!

W skład naszej oferty wchodzą nie tylko linie do pelletu i granulacji, ale również inne rozwiązania – w tym granulatory, maszyny do pelletu, paleciarki i wiele innych. Oferujemy najlepsze rozwiązania na rynku, które od lat cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów. Dbamy o błyskawiczną dostawę urządzeń, a także atrakcyjne ceny – zachęcamy więc do współpracy i natychmiastowego osiągania zysków z produkcji pelletu oraz innych działań gospodarskich!