Menu
Twój Koszyk

Linie do Produkcji Pelletu

Linia do produkcji pelletu LDG-2000 (KOMBI) | 14 Kw Linia do produkcji pelletu LDG-2000 (KOMBI) | 14 Kw
Hot
Linia do produkcji pelletu i pasz LDG-2000 KOMBI od firmy TechnoMaszBud, na bazie peleciarki PRIME-200, przeznaczona jest do produkcji granulek od 2 mm do 8 mm z różnych rodzajów surowców:  trocin, wiór, pyłu oraz innych odpadów branży stolarskiej oraz tartacznej. Możliwość robienia p..
47 690 zł
Bez podatku:58 659 zł
Możliwość zrobienia testu peletowania twojego surowca na tej linii u nas na magazynie!Linia do produkcji pelletu i pasz LDG-3000 KOMBI od firmy TechnoMaszBud, na bazie peleciarki PRIME-300, przeznaczona jest do produkcji granulek od 2 mm do 8 mm z różnego rodzajów surowców, w tym trocin, wiór, ..
62 830 zł
Bez podatku:77 281 zł
Linia do granulacji pelletu LDG-3000 DUO | 48 KW Linia do granulacji pelletu LDG-3000 DUO | 48 KW
Nowość
Nowa linia do produkcji pelletu od TechnoMaszBud! LDG-3000 DUO!  Dzięki wymagającym klientom oraz naszym inżynierom udało się skonstruować linie, która pozostaje niezawodną  ale ma dwa razy większą wydajność. To polega na połączeniu dwóch niezawodnych granulatorów / peleciar..
109 600 zł
Bez podatku:134 808 zł
Oferujemy kompleksowe linie do produkcji pasz granulowanych. W zależności od wymagań klienta możemy zaoferować sprzęt o różnych cechach konstrukcyjnych i różnych zdolnościach produkcyjnych. Linia do produkcji paszy granulowanej jest często naturalnym rozwiązaniem dla Zakładu Przetwórstwa zbożowego l..
108 950 zł
Bez podatku:134 009 zł
Linia do produkcji Pellet, Pasz  LDG-3000 (MAX) - zupełnie nowy sprzęt, który pozwoli Ci otworzyć własną linię do produkcji pellet paliwowych i granulowanej paszy. Sprzęt pomaga rozwiązać problem z przetwarzaniem odpadów. Ponadto linia LDG-3000 (MAX) ma niewielkie gabaryty, co pozwala na rozpoc..
82 920 zł
Bez podatku:101 992 zł
Linia do granulacji LDG-4000 (KOMBI) wyposażona w granulator PRIME-400, o parametrach technicznych można dowiedzieć się tutaj.W przedstawionej linii do produkcji pelletu połączyliśmy ślimak podający i mieszałkę w jeden system podawania surowca do peleciarki. Dodatkowo w zestawie jest ..
74 940 zł
Bez podatku:92 176 zł
Linia do granulacji LDG-4000 (DUO) | 78 KW Linia do granulacji LDG-4000 (DUO) | 78 KW
Nowość
Nowa linia do produkcji pelletu od TechnoMaszBud! LDG-4000 DUO! Dzięki wymagającym klientom oraz naszym inżynierom udało się skonstruować linie, która pozostaje niezawodną  ale ma dwa razy większą wydajność. To polega na połączeniu dwóch niezawodnych granulatorów / peleciarek&nbs..
154 213 zł
Bez podatku:189 682 zł
Linia do granulacji LDG-4000 (MAX) wyposażona w granulator PRIME-400, o parametrach technicznych można dowiedzieć się tutaj.Linia LDG-4000 przeznaczona jest do produkcji pelletu zarówno z drzew liściastych jak i drzew iglastych oraz do produkcji granulatu z mieszanki paszowej. W ..
80 612 zł
Bez podatku:99 153 zł
Linia do produkcji pelletu LDG-4000 MAX + to odmiana linii serii LDG-4000 firmy TechnoMaszBud. Ten zestaw różni się nieco od swojego odpowiednika KOMBI/ MAX tym, że jest wyposażony w podajnik PS-1500 (1,5 m3), który również pełni funkcję cyklonu (wyposażony w worki odpylacze). Istnieje możliwość..
84 840 zł
Bez podatku:104 353 zł
Przedsiębiorstwo "TechnoMaszBud" produkuje i sprzedaje matryce  do Peleciarek / Granulatorów  Prime o średnicy  150 mm, 205 mm 216 mm, 300 mm, 400 mm z otworami roboczymi 2, 3, 4, 5, 6, 8 mm. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej i poddawane obróbce cieplnej..
0 zł
Bez podatku:0 zł
 "TechnoMaszBud" produkuje i sprzedaje rolki do Peleciarek / Granulatorów. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej i poddawane obróbce cieplnej. Rodzaje i ceny na rolki do Peleciarki / Granulatora:Rolki do peleciarki / granulatora Prime-150, 4 kW - 780 zł nett..
0 zł
Bez podatku:0 zł
TMBPolska produkuje i sprzedaje wały główne do Peleciarek / Granulatorów. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej i poddawane obróbce cieplnej. Rodzaje i ceny na wały główne do Peleciarki / Granulatora:Wał do peleciarki / granulatora Prime-150, 4 kW - 275 zł netto...
0 zł
Bez podatku:0 zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 16 (2 stron)

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą aparatury przemysłowej, opracowanej z myślą o stworzeniu kompleksowej infrastruktury do produkcji naturalnych pasz dla zwierząt. Linie do granulacji pelletu, które czekają na Państwa w ramach tej kategorii, dostępne są w kilku wariantach o zróżnicowanej specyfikacji, wielkości oraz mocy, dzięki czemu mogą Państwo z łatwością dopasować wybrany model do specyfiki docelowej lokalizacji oraz skali gospodarstwa. Zachęcamy do sprawdzenia poniższej selekcji — dane techniczne oraz szczegółowy wykaz cech każdej pozycji zawarte zostały w opisie odpowiedniego modelu.

Zalety i właściwości pelletu — linie do produkcji granulatu

Z uwagi na szereg korzystnych właściwości, pellet dynamicznie zyskuje na popularności wśród użytkowników. Największą zaletą tego rozwiązania jest niewątpliwie jego wygoda oraz łatwość transportowania oraz magazynowania. W połączeniu z faktem, że linia do produkcji granulatu nie emituje spalin — dzięki czemu może zostać umieszczona również w niewielkim pomieszczeniu — stanowi to znaczące ułatwienie w obszarze logistyki.

Przystępna forma, szybka i niewymagająca produkcja oraz duża wszechstronność sprawiły, że materiał ten znajduje zastosowanie w wielu obszarach rolnictwa i nie tylko, co czyni inwestycję w linię do granulacji pelletu tym bardziej opłacalną. W zależności od surowca wykorzystanego do jego wytwarzania, materiał znajduje zastosowanie w roli paszy da zwierząt gospodarczych i hodowlanych, podłoża ściółkowego, a nawet paliwa opałowego do ogrzewanie obiektów mieszkalnych i użytkowych.

Linie do produkcji pelletu — granulacja materiałów naturalnych

Sama granulacja przebiega w sposób intuicyjny i stosunkowo szybki. Linie do produkcji pelletu dostępne w ramach naszej oferty wyposażone zostały w szereg dodatkowych urządzeń i systemów, które znacząco wpływają na poprawę ergonomii użytkowania. Dzięki komponentom takim jak ślimak podajnikowy, przenośniki, rozdrabniacze, kalibratory, nawilżacze i suszarki cały proces przebiega automatycznie, co znacząco usprawnia codzienną pracę.

Specyfika naszych linii do produkcji pelletu pozwala również na wykorzystanie szerokiej gamy surowców — począwszy od wszelkiego typu odpadów drzewnych i trocin, poprzez biomasę, słomę czy też resztki po oczyszczaniu ziaren i zbóż, aż po paszę, siano, śrutę, a nawet tworzywa sztuczne. Naturalnie zakres materiałów poddawanych granulacji różni się w zależności od konkretnego modelu z naszej oferty. Szczegółowy wykaz kompatybilnych surowców dostępny jest w opisie konkretnej pozycji.

Linie do granulacji pelletu — oferta maszyn produkcyjnych

W ramach naszej oferty maszyn do granulacji znajdą Państwo szereg zróżnicowanych wariantów o odmiennych parametrach technicznych. Proponujemy modele o rożnej mocy — zaczynając od 14 i 15, aż po 40, a nawet 78 kilowatów — co znajduje również odzwierciedlenie w wydajności, możliwościach w zakresie konkretnych surowców oraz gabarytach prezentowanych maszyn.

Nasze maszyny do granulowania pelletu mogą pełnić funkcję samodzielnych linii produkcyjnych lub stanowić uzupełnienie bardziej rozbudowanej infrastruktury. Elastyczność i wszechstronność tego typu urządzeń znacząco zwiększa zakres potencjalnych zastosowań i środowisk pracy. Dodatkową zaletą jest wspomniana już ergonomia oraz intuicyjna obsługa, oraz niskie wymagania w kontekście lokalizacji i dodatkowego wyposażenia. Warto również wspomnieć o stosunkowo niskim zapotrzebowaniu na energię elektryczną, co pozwala na optymalizację kosztów eksploatacyjnych w obrębie gospodarstwa.

Wysokiej klasy aparatura dla gospodarstw rolniczych

Zachęcamy tym samym do zapoznania się z kompletnym wymiarem naszego asortymentu linii do produkcji pelletu. Pełen zakres naszej oferty maszyn, komponentów i akcesoriów dostępny jest również w ramach odpowiedniej sekcji naszej strony internetowej. Zapraszamy także do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie oferty, przebiegu transakcji lub specyfiki konkretnych produktów — nasi doradcy z chęcią udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji.