Menu
Twój Koszyk

Linie do Produkcji Pelletu

Linia do produkcji pelletu LDG-2000 (KOMBI) | 14 Kw Linia do produkcji pelletu LDG-2000 (KOMBI) | 14 Kw
Hot
Linia do produkcji granulatu /  pelletu i pasz LDG-2000 KOMBI od firmy TechnoMaszBud jest oparta na peleciarce PRIME-200. Linia jest do produkcji granulatu od 2 mm do 8 mm z różnego rodzaju surowców, takich jak trociny, wióry, inne odpady drzewne. Linia może być używana do przygo..
54 590 zł
Bez podatku:67 146 zł
Zastanawiałeś się jak przetestować peletowanie swoich surowców? To może być odpowiednie miejsce dla Ciebie!Po długotrwałych testach, wdrożeń i eksperymentów, jesteśmy gotowi zaprezentować linię do produkcji LDG-3000 KOMBI PRO o wydajności ~500 kilogramów gotowego peletu na godzinę w zależności od su..
89 870 zł
Bez podatku:110 540 zł
Zastanawiałeś się jak przetestować peletowanie swoich surowców? To może być odpowiednie miejsce dla Ciebie!TechnoMaszBud dostarcza rozwiązanie do produkcji wysokiej jakości, ekologicznego pelletu oraz paszy granulowanej z wykorzystaniem linii do produkcji pelletu i paszy LDG-3000 KOMBI. Sercem oraz ..
77 100 zł
Bez podatku:94 833 zł
Linia do granulacji pelletu LDG-3000 DUO | 48 KW Linia do granulacji pelletu LDG-3000 DUO | 48 KW
Nowość
Nowa linia do produkcji pelletu od TechnoMaszBud! LDG-3000 DUO!  Dzięki wymagającym klientom oraz naszym inżynierom udało się skonstruować linie, która pozostaje niezawodną  ale ma dwa razy większą wydajność. To polega na połączeniu dwóch niezawodnych granulatorów / peleciar..
144 550 zł
Bez podatku:177 797 zł
Oferujemy kompleksowe linie do produkcji pasz granulowanych. W zależności od wymagań klienta możemy zaoferować sprzęt o różnych cechach konstrukcyjnych i różnych zdolnościach produkcyjnych. Linia do produkcji paszy granulowanej jest często naturalnym rozwiązaniem dla Zakładu Przetwórstwa zbożowego l..
125 570 zł
Bez podatku:154 451 zł
Linia do produkcji Pellet, Pasz  LDG-3000 (MAX) - zupełnie nowy sprzęt, który pozwoli Ci otworzyć własną linię do produkcji pellet paliwowych i granulowanej paszy. Sprzęt pomaga rozwiązać problem z przetwarzaniem odpadów. Ponadto linia LDG-3000 (MAX) ma niewielkie gabaryty, co pozwala na rozpoc..
108 570 zł
Bez podatku:133 541 zł
Linia do granulacji LDG-4000 (KOMBI) wyposażona w granulator PRIME-400, o parametrach technicznych można dowiedzieć się tutaj.W przedstawionej linii do produkcji pelletu połączyliśmy ślimak podający i mieszałkę w jeden system podawania surowca do peleciarki. Dodatkowo w zestawie jest ..
89 730 zł
Bez podatku:110 368 zł
Linia do granulacji LDG-4000 (DUO) | 78 KW Linia do granulacji LDG-4000 (DUO) | 78 KW
Nowość
Nowa linia do produkcji pelletu od TechnoMaszBud! LDG-4000 DUO! Dzięki wymagającym klientom oraz naszym inżynierom udało się skonstruować linie, która pozostaje niezawodną  ale ma dwa razy większą wydajność. To polega na połączeniu dwóch niezawodnych granulatorów / peleciarek&nbs..
161 440 zł
Bez podatku:198 571 zł
Linia do granulacji LDG-4000 (MAX) wyposażona w granulator PRIME-400, o parametrach technicznych można dowiedzieć się tutaj.Linia LDG-4000 przeznaczona jest do produkcji pelletu zarówno z drzew liściastych jak i drzew iglastych oraz do produkcji granulatu z mieszanki paszowej. W ..
180 000 zł
Bez podatku:221 400 zł
Linia do produkcji pelletu LDG-4000 MAX + to odmiana linii serii LDG-4000 firmy TechnoMaszBud. Ten zestaw różni się nieco od swojego odpowiednika KOMBI/ MAX tym, że jest wyposażony w podajnik PS-1500 (1,5 m3), który również pełni funkcję cyklonu (wyposażony w worki odpylacze). Istnieje możliwość..
103 980 zł
Bez podatku:127 895 zł
W produkcji pelletu opałowych oraz paszowych potrzebujemy matrycy do granulatora. Matryca do granulatora jest nie tylko elementem konstrukcyjnym, ale jest również ważną częścią maszyny która się zużywa w trakcie eksploatacji peleciarki lub granulatora. Matryce do granulatorów zawsze wykonane są z wy..
0 zł
Bez podatku:0 zł
Rolki do granulatorów / peleciarek Prime
Hot
 "TechnoMaszBud" produkuje i sprzedaje rolki do Peleciarek / Granulatorów. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej i poddawane obróbce cieplnej. Rodzaje i ceny na rolki do Peleciarki / Granulatora:Rolki do peleciarki / granulatora Prime-150, 4 kW - 780 zł nett..
0 zł
Bez podatku:0 zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 17 (2 stron)

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą aparatury przemysłowej, opracowanej z myślą o stworzeniu kompleksowej infrastruktury do produkcji naturalnych pasz dla zwierząt. Linie do granulacji pelletu, które czekają na Państwa w ramach tej kategorii, dostępne są w kilku wariantach o zróżnicowanej specyfikacji, wielkości oraz mocy, dzięki czemu mogą Państwo z łatwością dopasować wybrany model do specyfiki docelowej lokalizacji oraz skali gospodarstwa. Zachęcamy do sprawdzenia poniższej selekcji — dane techniczne oraz szczegółowy wykaz cech każdej pozycji zawarte zostały w opisie odpowiedniego modelu.

Zalety i właściwości pelletu — linie do produkcji granulatu

Z uwagi na szereg korzystnych właściwości, pellet dynamicznie zyskuje na popularności wśród użytkowników. Największą zaletą tego rozwiązania jest niewątpliwie jego wygoda oraz łatwość transportowania oraz magazynowania. W połączeniu z faktem, że linia do produkcji pelletu nie emituje spalin — dzięki czemu może zostać umieszczona również w niewielkim pomieszczeniu — stanowi to znaczące ułatwienie w obszarze logistyki.

Przystępna forma, szybka i niewymagająca produkcja oraz duża wszechstronność sprawiły, że materiał ten znajduje zastosowanie w wielu obszarach rolnictwa i nie tylko, co czyni inwestycję w linię do produkcji pelletu tym bardziej opłacalną. W zależności od surowca wykorzystanego do jego wytwarzania, materiał znajduje zastosowanie w roli paszy da zwierząt gospodarczych i hodowlanych, podłoża ściółkowego, a nawet paliwa opałowego do ogrzewanie obiektów mieszkalnych i użytkowych.

Linie do produkcji pelletu — granulacja materiałów naturalnych

Sama granulacja przebiega w sposób intuicyjny i stosunkowo szybki. Linie do produkcji pelletu dostępne w ramach naszej oferty wyposażone zostały w szereg dodatkowych urządzeń i systemów, które znacząco wpływają na poprawę ergonomii użytkowania. Dzięki komponentom takim jak ślimak podajnikowy, przenośniki, rozdrabniacze, kalibratory, nawilżacze i suszarki cały proces przebiega automatycznie, co znacząco usprawnia codzienną pracę.

Specyfika naszych linii do produkcji pelletu pozwala również na wykorzystanie szerokiej gamy surowców — począwszy od wszelkiego typu odpadów drzewnych i trocin, poprzez biomasę, słomę czy też resztki po oczyszczaniu ziaren i zbóż, aż po paszę, siano, śrutę, a nawet tworzywa sztuczne. Naturalnie zakres materiałów poddawanych granulacji różni się w zależności od konkretnego modelu z naszej oferty. Szczegółowy wykaz kompatybilnych surowców dostępny jest w opisie konkretnej pozycji.

Linie do granulacji pelletu — oferta maszyn produkcyjnych

W ramach naszej oferty maszyn do granulacji znajdą Państwo szereg zróżnicowanych wariantów o odmiennych parametrach technicznych. Proponujemy modele o rożnej mocy — zaczynając od 14 i 15, aż po 40, a nawet 78 kilowatów — co znajduje również odzwierciedlenie w wydajności, możliwościach w zakresie konkretnych surowców oraz gabarytach prezentowanych maszyn.

Nasze maszyny do granulowania pelletu mogą pełnić funkcję samodzielnych linii produkcyjnych do pelletu lub stanowić uzupełnienie bardziej rozbudowanej infrastruktury. Elastyczność i wszechstronność tego typu urządzeń znacząco zwiększa zakres potencjalnych zastosowań i środowisk pracy. Dodatkową zaletą jest wspomniana już ergonomia oraz intuicyjna obsługa, oraz niskie wymagania w kontekście lokalizacji i dodatkowego wyposażenia. Warto również wspomnieć o stosunkowo niskim zapotrzebowaniu na energię elektryczną, co pozwala na optymalizację kosztów eksploatacyjnych w obrębie gospodarstwa.

Wysokiej klasy aparatura dla gospodarstw rolniczych

Zachęcamy tym samym do zapoznania się z kompletnym wymiarem naszego asortymentu linii do produkcji pelletu. Pełen zakres naszej oferty maszyn, komponentów i akcesoriów dostępny jest również w ramach odpowiedniej sekcji naszej strony internetowej. Zapraszamy także do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie oferty, przebiegu transakcji lub specyfiki konkretnych produktów — nasi doradcy z chęcią udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji.