Menu
Twój Koszyk

Rębaki, rozdrabniacze do drewna

Rębak AK-800 to niezawodne narzędzie do rozdrabniania drewna, które zapewnia skuteczne i efektywne przetwarzanie odpadów drzewnych na zrębki technologiczne i opałowe. Wyposażony w silnik elektryczny o mocy 30 kW, ten rębak oferuje imponującą wydajność, która może sięgnąć nawet 2-4 ton na godzinę got..
62 490 zł
Bez podatku:76 863 zł
Rozdrabniacz do drzewna / Rębak CR-500 Rozdrabniacz do drzewna / Rębak CR-500
Hot
Dzięki CR-500 uzyskasz sposób przetwarzania odpadów i gałęzi drzewnych do 100mm. Maszyna ta jest idealnym rozwiązaniem do przetwarzania odpadów drzewnych i gałęzi na zrębki o frakcji od 5 mm do 50 mm. Może również przetwarzać listwy i inne rodzaje odpadów drzewnych.         ..
17 130 zł
Bez podatku:21 070 zł
Rozdrabniacz do drzewna / Rębak ZUBR Rozdrabniacz do drzewna / Rębak ZUBR
Hot
ZUBR to nowość od TechnoMaszBud. To jest rębak typu bębnowego do rozdrabniania, utylizacji i przetwarzania wszelkich odpadów drzewnych, gałęzi, odpadów produkcji mebli (Płyta wiórowa, Płyta pilśniowa, sklejka), odpadów tartacznych i wiele więcej na zrębki technologiczne lub paliwowe, masę drzewną do..
63 800 zł
Bez podatku:78 474 zł
Rozdrabniacz tarczowy RM-41 przeznaczony jest do rozdrabniania odpadów z drewna na zrębki technologiczne i opałowe. Rębak RM-41 jest stosowany w przedsiębiorstwach leśnych, zakładach drzewnych, zakładach Celulozowo-Papierniczych itp. Powstałe zrębki mogą być wykorzystywane do ogrzewania w kotłach, d..
62 490 zł
Bez podatku:76 863 zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

Przemysł oraz branża produkcyjna wymagają sprawdzonych, wydajnych oraz bezpiecznych rozwiązań. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej klasy maszyn oraz wyposażenia, które doskonale sprawdzi się w zróżnicowanym środowisku — od profesjonalnych zakładów, aż po średnie i małe gospodarstwa. Rozdrabniacze do drewna i gałęzi, które czekają na Ciebie w ramach naszej oferty, to wszechstronne urządzenia, dostosowane do pracy indywidualnej lub jako element kompleksowej linii produkcyjnej, na przykład w kontekście produkcji brykietu paliwowego. Sprawdź nasze propozycje!

Rębaki i rozdrabniacze do gałęzi — maszyny do obróbki odpadów drzewnych

Rozdrabniacze dostępne w naszej ofercie zostały zaprojektowane w zgodzie z aktualnymi normami i zaleceniami, co nie tylko znajduje odzwierciedlenie w wydajności tych maszyn, ale również przekłada się na bezpieczeństwo użytkownika. Urządzenia wyposażone są w systemy zapobiegające zaklinowaniu materiału oraz intuicyjne sterowanie. Dodatkową zaletą jest stosunkowo łatwa konserwacja napędu oraz innych elementów konstrukcyjnych, jak również możliwość pracy w każdych warunkach.

Gdzie sprawdzą się maszyny z tej kategorii? Sprzęt tego typu znajduje powszechne zastosowanie w tartakach oraz zakładach obróbki drewna. Jest on także wykorzystywany przy produkcji pelletu, brykietu oraz innych naturalnych materiałów paliwowych. Ze względu na swoją przystępność, urządzenia te cieszą się również popularnością w przypadku prywatnych gospodarstw rolnych. Jeśli chodzi o materiał poddawany obróbce, rębaki doskonale radzą sobie z gałęziami, odpadami drzewnymi, ścinkami poprodukcyjnymi czy też resztkami po produkcji mebli.

Rozdrabniacze do drewna — wybierz sprawdzone rozwiązania

Dodatkowe informacje na temat cech, zastosowań oraz parametrów technicznych konkretnych modeli rozdrabniaczy znajdziesz w rozwinięciu odpowiedniej pozycji. Koniecznie sprawdź także pozostałe propozycje urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby uzyskać więcej informacji.

Wydajne rozdrabniacze do drewna

Nasze produkty wyróżniają się na tle konkurencji bardzo wysoką wydajnością. W zależności od modelu osiąga ona wartość nawet do 15 m³/h gotowej zrębki. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu rębaków w mocne silniki, które napędzają maszynę do 1000 lub 1470 obrotów/min. Na tym przykładzie doskonale widać prawdziwą siłę naszego sprzętu.

Trwałe rębaki

Specjalna konstrukcja urządzeń eliminuje pękanie dysku. A wysokiej jakości materiały chronią przed innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Rozdrabniacze do drewna przy regularnej konserwacji potrafią więc posłużyć przez wiele lat bez konieczności przeprowadzania napraw czy regeneracji. Zostały one przystosowane do intensywnej eksploatacji.

Rębaki w dobrej cenie

Na uwagę zasługuje proponowana przez nas cena. Jest ona konkurencyjna na tle podobnych rozwiązań znajdujących się na polskim rynku. Rębaki naszej marki wyróżniają się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Dbamy o to, aby koszt zakupu pozostawał w zasięgu ręki każdego przedsiębiorcy, który potrzebuje nowoczesnych technologii.