Menu
Twój Koszyk

Rębaki / Rozdrabniacze do drewna

CR–500 służy do rozdrabniania: gałęzi, listew i innych odpadów drzewnych na zrębki technologiczne o wielkości od 5 do 50 mm I o wilgotności do 25%. Maksymalna średnica gałęzi wynosi 100 mm, w zależności od rasy i wilgotności drewna. Również rębak CR-500 może zmieniać kierunek wyrzutu zrębki o 360 st..
11 419 zł
Bez podatku:14 045 zł
Rozdrabniacz do drzewna / Rębak ZUBR Rozdrabniacz do drzewna / Rębak ZUBR
-1 %
ZUBR to nowość od TechnoMaszBud. To jest rębak typu bębnowego do rozdrabniania, utylizacji i przetwarzania wszelkich odpadów drzewnych, gałęzi, odpadów produkcji mebli (Płyta wiórowa, Płyta pilśniowa, sklejka), odpadów tartacznych i wiele więcej na zrębki technologiczne lub paliwowe, masę drzewną do..
42 727 zł 43 375 zł
Bez podatku:43 375 zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Rozdrabniacze do drzewa / rębaki firmy TMBPolska są przystosowane do użytku domowego i komercyjnego. Nasze urządzenia z łatwością poradzą sobie z gałęziami drzew o średnicy do 100 mm, deskami, zrzynami, obrzynami, odpadami drzewnymi rozdrabniając je na małą frakcje o różnej długości w zależności od grubości i twardości. Rozdrabniacze drewna / rębaki mogą być używane do rozdrabniania w ogrodach, zbioru drewna opałowego, przerabiania odpadów drzewnych. Rozdrabniacze do drewna znacznie zmniejszą koszt, czas i wysiłek które należy poświęcić na utylizację lub przerabianie odpadów drzewnych.