Menu
Twój Koszyk

Sprzęt do produkcji karmy dla zwierząt domowych

Firma "TechnoMaszBud" wprowadziła na rynek maszynę, która służy do produkcji karmy dla zwierząt (sów, kotów, ryb, kóz i innych zwierząt, w tym bydła). Stosują metodę ekstruzji/wyciskania, która ma szerokie zastosowanie i za..
29 980 zł
Bez podatku:36 875 zł
Firma "TechnoMaszBud" przedstawia maszynę do produkcji karmy dla psów, kotów, ryb, kóz i innych zwierząt, w tym bydła. Zasadą produkcji paszy jest metoda ekstruzji / wytłaczania. Metoda ta została zmodernizowana poprzez zainstalowanie grzejników elektrycznych, które ogrzewają część roboczą do pożąda..
31 170 zł
Bez podatku:38 339 zł
Firma "TechnoMaszBud" przedstawia maszynę do produkcji karmy dla psów, kotów, ryb, kóz i innych zwierząt, w tym bydła. Zasadą produkcji paszy jest metoda ekstruzji / wytłaczania. Metoda ta została zmodernizowana poprzez zainstalowanie grzejników elektrycznych, które ogrzewają część roboczą do pożąda..
63 000 zł
Bez podatku:77 490 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

W tej sekcji naszej strony internetowej znajdą Państwo szereg nowoczesnych i wydajnych rozwiązań do produkcji karmy dla zwierząt domowych. Sprzęt dostępny w ramach tej kategorii został opracowany z myślą o intensywnym użytkowaniu — z tego powodu znajduje zastosowanie zarówno w kontekście przemysłowej produkcji, jak i w prywatnych gospodarstwach na użytek własny. Nasza oferta obejmuje kilka wariantów wysokiej klasy ekstruderów o zróżnicowanej specyfikacji technicznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ekstrudery do produkcji karmy dla zwierząt domowych — postaw na wszechstronność

Z pomocą naszych ekstruderów przygotują Państwo wiele rodzajów suchej karmy opartych na mące pszennej lub kukurydzianej. Liczba przepisów jest ogromna, a dobór dodatkowych składników determinuje smak, kaloryczność i właściwości odżywcze pokarmu. Tak przygotowana pasza doskonale sprawdzi się dla większości zwierząt domowych — między innymi kotów i psów — a także gospodarczych, w tym bydła. Z uwagi na fakt stosunkowo długiego utrzymywania się na powierzchni wody, jest ona również odpowiednia dla ryb.

Tak szeroki zakres możliwości, jeśli chodzi o rodzaj karmy, znajduje odzwierciedlenie w spektrum potencjalnych zastosowań dla naszego sprzętu. Maszyny tego typu wybierane są przez producentów paszy, hodowców pragnących ograniczyć koszty zakupu pożywienia, a także prywatnych właścicieli gospodarstw, posiadających pokaźne ilości zwierząt gospodarczych i domowych. Tego rodzaju wszechstronności sprzyja także stosunkowo prosta zasada działania i przystępna obsługa.

Zasada działania ekstruderów — jak przebiega produkcja karmy dla zwierząt domowych

Ogólna zasada działania tego typu sprzętu jest dość prosta, jednak szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych znacząco zwiększa wydajność, bezpieczeństwo oraz kontrolę na finalnym produktem. Ekstrudery do produkcji karmy dla zwierząt domowych przetłaczają surowiec pod wysokim ciśnieniem przez specjalnie zaprojektowane matryce o określonym kształcie (kilka wariantów do wyboru). Swój udział w procesie ma też temperatura — przekraczająca 150 stopni Celsjusza.

Zaletą karmy powstałej w procesie ekstruzji jest nie tylko przystępna forma, pozwalająca na łatwe i długotrwałe przechowywanie produktu, ale także wyższa strawność przygotowanego pożywienia, co odbija się na zdrowiu i samopoczuciu zwierząt. Maszyny zostały wyposażone w dodatkowe grzejniki, które pozwalają na utrzymanie jednolitych warunków przez cały czas działania, co pozytywnie wpływa na jakość pożywienia. Użytkownik może kontrolować wysokość temperatury oraz ustawienie noży, a tym samym wielkość finalnego produktu.

Produkcja karmy dla zwierząt domowych — postaw na profesjonalne rozwiązania!

Ekstrudery z naszej oferty to maszyny o dużej wydajności, które z powodzeniem znoszą trudy intensywnego użytkowania, także w kontekście przemysłowym. Maszyny te — w zależności mocy konkretnego modelu — zdolne są wyprodukować nawet do 200 kg karmy dla zwierząt domowych na godzinę. Szczegółowa specyfikacja techniczna naszych maszyn dostępna jest w opisie konkretnego modelu.

Ekstrudery — sprzęt do produkcji karmy dla zwierząt domowych

W ramach naszej oferty ekstruderów znajdą Państwo klika wariantów tego typu sprzętu. Dzięki temu bez problemu wybiorą Państwo model, którego parametry techniczne odpowiadać będą wymaganiom i specyfice danego obszaru. Nasze maszyny do produkcji karmy dla zwierząt domowych różnią się między innymi mocą, wydajnością, poborem energii oraz rozmiarem — szczegóły w opisach ofert.

Zachęcamy tym samym do zapoznania się z pełnym wymiarem naszej selekcji maszyn przemysłowych do produkcji karmy dla zwierząt domowych. Jednocześnie zapraszamy Państwa również do sprawdzenia pozostałych kategorii naszego sklepu internetowego — znajdą tam Państwo zarówno pojedyncze maszyny, jak i kompletne linie produkcyjne. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie parametrów, zasady działania lub dostępności ekstruderów, zachęcamy natomiast do kontaktu z naszymi konsultantami.

Profesjonalna linia do produkcji karmy dla zwierząt

W tej sekcji naszej strony internetowej znajdą Państwo szereg nowoczesnych i wydajnych rozwiązań do produkcji karmy dla zwierząt domowych. Sprzęt dostępny w ramach tej kategorii został opracowany z myślą o intensywnym użytkowaniu — z tego powodu linia do produkcji karmy dla zwierząt znajduje zastosowanie zarówno w kontekście przemysłowej produkcji, jak i w prywatnych gospodarstwach na użytek własny. Nasza oferta obejmuje kilka wariantów wysokiej klasy ekstruderów o zróżnicowanej specyfikacji technicznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ekstrudery do produkcji karmy dla zwierząt domowych – wszechstronność urządzeń

Z pomocą naszych ekstruderów przygotują Państwo wiele rodzajów suchej karmy opartych na mące pszennej lub kukurydzianej. Liczba przepisów jest ogromna, a dobór dodatkowych składników determinuje smak, kaloryczność i właściwości odżywcze pokarmu. Tak przygotowana pasza doskonale sprawdzi się dla większości zwierząt domowych – między innymi kotów i psów – a także gospodarczych, w tym bydła. Z uwagi na fakt stosunkowo długiego utrzymywania się na powierzchni wody, jest ona również odpowiednia dla ryb.

Tak szeroki zakres możliwości, jeśli chodzi o rodzaj karmy, znajduje odzwierciedlenie w spektrum potencjalnych zastosowań dla naszego sprzętu. Nasz sprzęt do produkcji karmy dla zwierząt jest chętnie wybierany przez producentów paszy, hodowców pragnących ograniczyć koszty zakupu pożywienia, a także prywatnych właścicieli gospodarstw, posiadających pokaźną liczbę zwierząt gospodarczych i domowych. Tego rodzaju wszechstronności sprzyja także stosunkowo prosta zasada działania i przystępna obsługa.

Wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie są produkowane z wysokiej jakości materiałów i komponentów, z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu produkcja karmy dla zwierząt domowych przebiega w pełni sprawny, wydajny i przede wszystkim efektywny sposób, a same maszyny działają niezawodnie i zachowują swą funkcjonalność na długo. Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa naszych Klientów, wszystkie modele są objęte gwarancją.

Zasada działania ekstruderów – jak przebiega produkcja karmy dla zwierząt domowych

Ogólna zasada działania tego typu sprzętu jest dość prosta, jednak szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych znacząco zwiększa wydajność, bezpieczeństwo oraz kontrolę na finalnym produktem. Ekstrudery do produkcji karmy dla zwierząt domowych przetłaczają surowiec pod wysokim ciśnieniem przez specjalnie zaprojektowane matryce o określonym kształcie (kilka wariantów do wyboru). Swój udział w procesie ma też temperatura – przekraczająca 150 stopni Celsjusza.

Zaletą karmy powstałej w procesie ekstruzji jest nie tylko przystępna forma, pozwalająca na łatwe i długotrwałe przechowywanie produktu, ale także wyższa strawność przygotowanego pożywienia, co odbija się na zdrowiu i samopoczuciu zwierząt. Sprzęt do produkcji karmy dla zwierząt został wyposażony w dodatkowe grzejniki, które pozwalają na utrzymanie jednolitych warunków przez cały czas działania, co pozytywnie wpływa na jakość pożywienia. Użytkownik może kontrolować wysokość temperatury oraz ustawienie noży, a tym samym wielkość finalnego produktu.

Produkcja karmy dla zwierząt domowych – postaw na profesjonalne rozwiązania

Ekstrudery do produkcji karmy dla zwierząt domowych z naszej oferty to maszyny o dużej wydajności, które z powodzeniem znoszą trudy intensywnego użytkowania, także w kontekście przemysłowym. Urządzenia te – w zależności od mocy konkretnego modelu – zdolne są wyprodukować nawet do 200 kg karmy dla zwierząt domowych na godzinę. Tak wysoka wydajność sprzętu sprawia, że maszyny świetnie sprawdzają się nawet w największych przedsiębiorstwach i dużych gospodarstwach. Modele skutecznie usprawniają i ułatwiają pracę. Szczegółowa specyfikacja techniczna naszych maszyn dostępna jest w opisie konkretnego modelu.

Ekstrudery – sprzęt do produkcji karmy dla zwierząt domowych

W ramach naszej oferty ekstruderów znajdą Państwo kilka wariantów tego typu maszyn. Dzięki temu bez problemu wybiorą Państwo sprzęt do produkcji karmy dla zwierząt, którego parametry techniczne odpowiadać będą wymaganiom i specyfice danego obszaru. Nasze maszyny do produkcji karmy dla zwierząt domowych różnią się między innymi mocą, wydajnością, poborem energii oraz rozmiarem – szczegóły w opisach ofert.

Zachęcamy tym samym do zapoznania się z pełnym wymiarem naszej selekcji maszyn przemysłowych do produkcji karmy dla zwierząt domowych. Dzięki naszym urządzeniom produkcja karmy dla zwierząt domowych w Państwa firmie bądź gospodarstwie będzie łatwiejsza i skuteczniejsza. Jednocześnie zapraszamy Państwa również do sprawdzenia pozostałych kategorii naszego sklepu internetowego – znajdą tam Państwo zarówno pojedyncze maszyny, jak i kompletne linie produkcyjne. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie do parametrów, zasady działania lub dostępności ekstruderów, zachęcamy natomiast do kontaktu z naszymi konsultantami.