Menu
Twój Koszyk

Części zamienne / Eksploatacyjne

TMBPolska to wiodący dostawca silników elektrycznych o doskonałej jakości. Współpracujemy z renomowanym Ukraińskim dystrybutorem, aby zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania w dziedzinie energii elektrycznej. Silniki są starannie dobrane i testowane, aby zapewnić niezawodność i wydajność w ka..
6 290 zł
Bez podatku:7 737 zł
TechnoMaszBud oferuje Państwu system smarowania łożysk w rolkach, który nie wymaga zatrzymywania granulatora. Dzięki temu systemowi nie trzeba w ogóle zatrzymywać granulatora, wystarczy podłączyć smarownicę do specjalnego ruchomego adaptera, a smar zostanie dostarczony do wszystkich łożysk w rolce. ..
1 630 zł
Bez podatku:2 005 zł
W produkcji pelletu opałowych oraz paszowych potrzebujemy matrycy do granulatora. Matryca do granulatora jest nie tylko elementem konstrukcyjnym, ale jest również ważną częścią maszyny która się zużywa w trakcie eksploatacji peleciarki lub granulatora. Matryce do granulatorów zawsze wykonane są z wy..
0 zł
Bez podatku:0 zł
 "TechnoMaszBud" produkuje i sprzedaje rolki do Peleciarek / Granulatorów. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej i poddawane obróbce cieplnej. Rodzaje i ceny na rolki do Peleciarki / Granulatora:Rolki do peleciarki / granulatora Prime-150, 4 kW - 780 zł nett..
0 zł
Bez podatku:0 zł
TMBPolska produkuje i sprzedaje wały główne do Peleciarek / Granulatorów. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej i poddawane obróbce cieplnej. Rodzaje i ceny na wały główne do Peleciarki / Granulatora:Wał do peleciarki / granulatora Prime-150, 4 kW - 320 zł netto...
3 000 zł
Bez podatku:3 690 zł
Płaszcze do rolek peleciarki / granulatora
Hot
W swoje ofercie zawsze mamy na stanie cześć eksploatacyjne, takie jak okładziny rolek do własnych peleciarekOkładzina rolek Prime-200, 11kW - 710 zł netto / sztukaOkładzina rolek Prime-300, 22 kW (szer. 79mm, śred. 138mm, stary) - 970 zł netto / sztukaOkładzina rolek Prime- 300/400, 22/37 kW (szer. ..
0 zł
Bez podatku:0 zł
Miernik wilgoci wilgotnościomierz Miernik wilgoci wilgotnościomierz
Hot
Miernik wilgotności drewna  jest przeznaczony do ekspresowej analizy wilgotności różnych gatunków drewna, zarówno w postaci wiórów, forniru, płyty pilśniowej, płyty wiórowej, MDF w zakresie od 6 do 100%.W standardowym zestawie znajduje się:Jednostka pomiarowa, 1szt.Głowica pomiarowa z kablem, 1..
535 zł
Bez podatku:658 zł
Osłona leja zasypowego oraz tacy wyrzutowej peleciarek serii Prime mają na celu ochronę i zapobieganie wypadkom produkcyjnym przy produkcji pelletu.Chroni przed trafianiem ciał obcych oraz niezamierzonymi działaniami operatora, które mogą doprowadzić do niepożądanych zdarzeń związanych z..
0 zł
Bez podatku:0 zł
Łożyska do granulatorów / peleciarek Prime
Hot
TMBPolska sprzedaje komplet łożysk baryłkowych do Peleciarek / Granulatorów. Komplet łożysk do 1 rolki PRIME 200 - 120 złKomplet łożysk do 1 rolki PRIME 300 - 280 złKomplet łożysk do 1 rolki PRIME 400 - 395 zł..
0 zł
Bez podatku:0 zł
Smar do łożysk MANNOL 8029  LC2 4,5kg
Hot
MANNOL 8029 LC2 Smar do łożysk 4,5 kg lub 18 kg.Smarowanie łożysk to proces stosowany w celu zmniejszenia tarcia oraz zużycia.Peleciarki oraz granulatory zawsze pracują w trudnych warunkach i bardzo się obciążają. Utrzymanie ich w dobrym stanie wymaga zwykle stosowania wysokiej jakości środków smarn..
190 zł
Bez podatku:234 zł
Wyświetlono: 1 do 10 z 10 (1 stron)

W swoje ofercie mamy części zamienne / eksploatacyjne do naszych peleciarek, granulatorów, ekstruderów takie jak:

- matryce

- rolki

- koła pasowe

- wały do ​​granulatorów.

Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości stali i poddane obróbce cieplnej, co gwarantuje jakość, niezawodność i zwiększoną odporność na zużycie. 

Żywotność matryc - do 80 ton pelletu opałowego. Na mieszankach paszowych - do 160 ton. Stopień hartowania matryc - 50-55 HRC.

Żywotność łożysk - do 40 ton.

Płaszcze wytrzymują do 80 ton peletu opałowego. Na mieszankach paszowych - do 160 ton.

Zapewniamy możliwość wykonania matrycy według indywidualnych wymiarów w jak najkrótszym czasie, w razie potrzeby wykonujemy polerowanie (docieranie).

Części są dostępne od ręki!