Menu
Twój Koszyk

Rozdrabniacze

CR–500 służy do rozdrabniania: gałęzi, listew i innych odpadów drzewnych na zrębki technologiczne o wielkości od 5 do 50 mm I o wilgotności do 25%. Maksymalna średnica gałęzi wynosi 100 mm, w zależności od rasy i wilgotności drewna. Również rębak CR-500 może zmieniać kierunek wyrzutu zrębki o 360 st..
11 419 zł
Bez podatku:14 045 zł
Rozdrabniacz do drzewna / Rębak ZUBR Rozdrabniacz do drzewna / Rębak ZUBR
-1 %
ZUBR to nowość od TechnoMaszBud. To jest rębak typu bębnowego do rozdrabniania, utylizacji i przetwarzania wszelkich odpadów drzewnych, gałęzi, odpadów produkcji mebli (Płyta wiórowa, Płyta pilśniowa, sklejka), odpadów tartacznych i wiele więcej na zrębki technologiczne lub paliwowe, masę drzewną do..
42 727 zł 43 375 zł
Bez podatku:43 375 zł
Rozdrabniacz do słomy RDS-30 jest przeznaczony do rozdrabniania słomy, siana oraz zioła dla zwierząt domowych i innych potrzeb. Standardowa frakcja rozdrobnionego surowca – 5 mm. Charakterystyczną cechą rozdrabniacza do słomy RDS-30 jest możliwość zmiany siatki z innymi otworami, co pozwala uzyska..
1 227 zł
Bez podatku:1 227 zł
Rozdrabniacz służy do rozdrabniania słomy, siana (o wilgotności do 25%), trocin, wiórów, makulatury, zioła oraz innych materiałów. Idealnie dopasowany do linii do produkcji pelletu opalowego, granulatu oraz brykietu.Uzyskana frakcja jest również wykorzystywana do produkcji kompostu ze słomy w gospod..
8 453 zł
Bez podatku:10 397 zł
Rozdrabniacz do słomy, siana, zboża RD-250 jest pomocnikiem, bez którego nie może obejść się rolnik. Urządzenie przeznaczone jest do rozdrabniania siana, słomy i śrutowania ziarna, które mogą być wykorzystane do granulowania pasz.Z jakich części roboczych składa się rotacyjny rozdrabniacz RD-250:lej..
2 780 zł
Bez podatku:3 419 zł
Rozdrabniacz służy do rozdrabniania słomy, siana (o wilgotności do 25%), trocin, wiórów, makulatury, zioła oraz innych materiałów. Idealnie dopasowany do linii do produkcji pelletu opalowego, granulatu oraz brykietu.Uzyskana frakcja jest również wykorzystywana do produkcji kompostu ze słom..
10 569 zł
Bez podatku:13 000 zł
Kupując jednostkę wyposażenia KGM-100+ otrzymujesz dwie maszyny do produkcji pasz dla twoich zwierząt w jednej. Obie maszyny napędzane są z jednego silnika przez koło pasowe. Granulator i śrutownik działają autonomicznie, wystarczy przestawić pas do innego koła pasowego Na granulatorze montuj..
4 097 zł
Bez podatku:5 039 zł
Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)

Rozdrabniacze firmy "TMBPolska" to linia urządzeń do przetwarzania zbóż (kukurydza, pszenica, owies, groch itp.), roślin zielnych (trzcina, słoma, lucerna, siano itp.). Rozdrabniacze naszej produkcji służą do przygotowywania pasz, ściółki dla zwierząt, produkcji brykietów i pelletów paliwowych. Oferujemy różne modele w zależności od żądanej wydajności i możliwości podłączenia.